بهترین مارک لیفتراک چیست؟

امتیاز پست
5/5
بهترین مارک لیفتراک

لیفتراک دستگاهی است که برای حمل بار از آن استفاده می‌شود و بیشتر در انبارها مورد استفاده قرار می گیرد. در دنیا مارک های متفاوت لیفتراک تولید می‌شود که با توجه به ظرفیت و نوع کاربری دارای انواع مختلفی هستند. این دستگاه انبارداری دارای برند های متنوع می باشد. این دستگاه با توجه به نوع کاربری و همچنین ظرفیت بارگیری که دارد، برای حمل و نقل کالا در صنایع مختلف استفاده می شود. به طور کلی لیفتراک ها دارای سه دسته لیفتراک برقی، لیفتراک دیزلی و لیفتراک دوگانه سوز هستند که هر کدام از این دستگاه ها دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند و مشخصات فنی ویژه ای دارند. اگر قصد خرید لیفتراک دارید، دینولیفتراک به عنوان مرکز اصلی فروش لیفتراک صفر در خدمت شما می‌باشد.

بهترین مارک لیفتراک در بازار جهانی

تولید کننده های لیفتراک تویوتا، کوماتسو و هیوندا در میان برندهای معروف لیفتراک در جهان قرار دارند. رقابت در میان این سه برند به قدری شدید است که نمی توان از میان این سه مدل لیفتراک یکی را به عنوان بهترین برند انتخاب کرد و ‌انتخاب بهترین مارک از میان این سه مدل کار سختی خواهد بود. برند تویوتا با توجه به آمار جهانی فروش به عنوان بهترین برند لیفتراک و معروف ترین آن در نظر گرفته شده است. پس از آن لیفتراک های کوماتسو، دوو و هیوندای در رتبه‌های بعدی محبوبیت لیفتراک در جهان قرار گرفته اند.

در مورد رتبه بندی و انتخاب بهترین برند لیفتراک یک سوال بسیار مهمی که وجود دارد، کدام یک از لیفتراک های تولید شده توسط این برندها در صنایع بیشترین را می شود؟ مطابق با آخرین آمار تعداد فروش، لیفتراک برند تویوتا، هیوندا و کوماتسو که بهترین برند های فروش لیفتراک در سراسر دنیا هستند، لیفتراک های برقی و لیفتراک هایی که دارای ظرفیت ۲ تا ۵ تن هستند، از بهترین وپرطرفدارترین لیفتراک های ساخته شده توسط این ها شرکت به شمار می‌ آیند.

بنابراین از طریق یک بررسی جزئی می توان در مورد بهترین برند های لیفتراک دنیا به این نتیجه رسید که لیفتراک های ۵/۱ تا ۵/۳ تن برند تویوتا و لیفتراک های ۳ تا ۵ تن برند کوماتسو و لیفتراک های ۲ تا ۵ گانه سوز برند هیوندا در رتبه نخست محبوبیت لیفتراک در صنایع جهانی قرار دارند و از محبوب ترین و پرطرفدارترین برندهای لیفتراک به شمار می‌آیند. پس از آن در رتبه‌ های بعدی لیفتراک های دوگانه سوز و دیزلی تویوتا و لیفتراک برقی هیوندا در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.

ظرفیت حمل بار انواع برند لیفتراک

از انواع برندهای مختلف لیفتراک در دنیا می توان لیفتراک شرکت تویوتا، لیفتراک برقی، دوگانه سوز و دیزلی را نام برد که لیفتراک های برقی تویوتا می‌توانند حمل بار تا ۵ تن را انجام دهند. لیفتراک های دیزلی تویوتا نیز می توانند حمل بار تا ۲۵ تن را انجام دهند. با استفاده از لیفتراک های تویوتا دوگانه سوز می توان بارهای از ۱ تا ۸ تن را جابجا کرد. در میان انواع لیفتراک های شرکت های معتبر لیفتراک سازی، لیفتراک های برقی دارای محبوبیت بیشتری هستند و وزن آنها سبک تر می باشد.

برند هیوندا لیفتراک هایی تولید می‌ کند که قابلیت حمل بار در وزن های مختلف را دارند. با لیفتراک های دیزلی هیوندا که دارای وزن سبکی هستند، می‌توان حمل بارهایی تا وزن ۵/۳ تن را انجام داد. لیفتراک های دیزلی هیوندا که دارای وزن سنگین تری هستند، از قابلیت حمل بار تا ۲۵ تن برخوردار هستند. در لیفتراک های دوگانه سوز هیوندا نیز می توان حداکثر تا ۳ تن بار را جابه جا کرد. حمل بار تا ظرفیت ۵/۳ تن بیشترین ظرفیت بارگیری برای لیفتراک های برقی هیوندا می باشد.

راهنمای خرید بهترین مارک لیفتراک

محبوب‌ترین برند لیفتراک

به طور کلی می‌توان گفت که روی محبوبیت یک برند لیفتراک و کاربرد آن در صنایع مختلف عوامل زیادی تاثیرگذار هستند که از جمله این عوامل می‌توان شهرت برند تولید کننده و کاربری دستگاه مورد نظر، قیمت دستگاه و مشخصات فنی آن را نام برد. برای اینکه بدانیم یک برند خاص دارای چه اطلاعاتی است می‌توان از طریق نمایندگان فروش آن برند، اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کرد.

در بین تمامی لیفتراک های تولید شده در سراسر دنیا لیفتراک تویوتا، کوماتسو و هیوندای از برندهای برتری هستند که دارای محبوبیت بین المللی می باشند. ممکن است برای بسیاری از خریداران، انتخاب بهترین برند از میان این سه شرکت تولید کننده کار سختی باشد، زیرا در میان تولیدات این شرکت ها رقابت بسیار نزدیکی وجود دارد. ولی بر اساس آمار فروش مشخص شده است که برند تویوتا در جایگاه نخست قرار دارد.

همچنین برند آریا یکی از لیفتراک‌های با کیفیت ایرانی محسوب می‌شود. اگر قصد خرید لیتفراک این برند را دارید، دینولیفتراک به عنوان مرکز فروش لیفتراک آرکا در خدمت شما است.

پرفروش ترین نوع لیفتراک

لیفتراک های برقی دیزلی دو گانه سوز تویوتا در مدل های مختلفی تولید می شوند. برای مثال لیفتراک برقی تویوتا می تواند کالا ها را تا ظرفیت ۵ تن جابه‌جا کند. لیفتراک های دوگانه سوز قابلیت جابجایی بار از ۵ تن تا ۸ تن را دارند.

مانند دیگر برندهای لیفتراک، برند کوماتسو نیز با ظرفیت های متفاوتی تولید می‌شود که از قابلیت حمل بار یک تا ۵۲ تن برخوردار می باشد. لیفتراک برقی کوماتسو دارای وزن سبکی بوده و نسبت به دیگر مدل های آن از کاربرد بیشتری برخوردار می باشد.

انتخاب بهترین برند لیفتراک

برای انتخاب بهترین برند و مارک لیفتراک ابتدا باید بدانیم چه کاری را می‌خواهیم با لیفتراک انجام دهیم. سپس باید مشخص شود، بار با چه ظرفیتی قرار است با این دستگاه جابجا شود و در انتها باید به هزینه‌های خود برای خرید این دستگاه دقت کنیم. با بررسی این موارد خیلی راحت ‌تر می‌توان در مورد خرید مارک و برند مورد نظر لیفتراک بررسی‌های لازم را انجام داد و به جستجو در مورد دستگاه مورد نظر خود پرداخت.

از جمله تولیدکندگان معتبر جهانی و برندهای معروف و برتر لیفتراک در سراسر دنیا می توان به کوماتسو، هیوندای، تویوتا، هلی، زوم لاین، بیگ جویی و اشتیل اشاره کرد. اما تولیدکنندگان ایرانی نیز وجود دارند که تولید انواع مختلف لیفتراک را با کیفیت انجام می دهند‌.

در میان تولیدکننده های برتر در دنیا برخی از برندهای ایرانی نیز وجود دارند که تولید کننده لیفتراک با کیفیت هستند. ساخت برند های لیفتراک ایرانی بر اساس اصول استاندارد جهانی صورت می گیرد.

قیمت بهترین مارک لیفتراک

فروشگاه اینترنتی دینولیفتراک با سال‌ها تجربه در حوزه

فروش باتری لیفتراک

در خدمت شما دوستان عزیز است. برای ارتباط با کارشناسان فروش با شماره درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

بهترین برند لیفتراک ایرانی

با وجودی که لیفتراک ‌های خارجی دارای کیفیت بالایی هستند، ولی برندهای برندهای لیفتراک ایرانی از نظر کارایی و کیفیت قابل رقابت با برندهای خارجی می باشند. در کشور ایران شرکت های بزرگی وجود دارند که در زمینه تولید لیفتراک فعالیت می کنند. در ادامه این مقاله برخی از بهترین مارک های لیفتراک ایرانی را معرفی می کنیم.

لیفتراک سهند

این شرکت مشهور و معروف لیفتراک سازی در کشور ما در زمینه تولید انواع لیفتراک، یدک کش، ریچتراک و استاکر مشغول به فعالیت می باشد. در این شرکت همچنین انواع الحاقیه های لیفتراک تولید می شوند. مجتمع لیفتراک سازی سهند در شهرک صنعتی قراملک شهر تبریز واقع شده است.

لیفتراک سپاهان لیفتر

یکی دیگر از برندهای معروف تولید کننده لیفتراک در ایران، شرکت سپاهان لیفتر می باشد که این مجموعه بزرگ صنعتی در شهرک صنعتی صنعتی مورچه خورت اصفهان واقع شده و در آن انواع لیفتراک یدک کش تولید می شوند. تولید لیفتراک های این شرکت به گونه ای صورت می گیرد که با لیفتراک های خارجی قابل رقابت هستند. لیفتراک های تولید شده توسط شرکت سپاهان لیفتر از قابلیت حمل بار ۲ تا ۲۳ تن برخوردار هستند.

لیفتراک ایران یدک:

برند ایران یدک یکی دیگر از تولید کنندگان ایرانی لیفتراک است که انواع دستگاه های لیفتراک و بالابر را تولید می کند. این شرکت در شهرک صنعتی چهاردانگه در تهران واقع است و تولید انواع یدک کش، جک پالت، پالت تراک و لیفتراک را انجام می دهد‌ همچنین در این شرکت بر اساس نیازهای مشتریان طراحی و تولید انواع لیفتراک و بالابر انجام می شود.

لیفتراک آریا:

برند لیفتراک سازی آریا یکی دیگر از تولید کنندگان لیفتراک در ایران می باشد که در شهر قوچان مشهد واقع است. این شرکت تولید انواع استاکر، یدک کش، استاکر، جک پالت، پالت تراک را انجام می‌دهد و محصولات تولید شده توسط این شرکت با نمونه های خارجی قابل رقابت کردن هستند.

تفاوت برندهای خارجی لیفتراک با برندهای لیفتراک ایرانی

شهرت و قیمت لیفتراک های خارجی و ایرانی از عواملی است که سبب رقابت میان این برندها می شود. مدل های خارجی به علت داشتن شهرت جهانی که برندهای آن ها دارند، دارای قیمت بالاتری می باشند. لیفتراک های ایرانی با وجود داشتن کیفیت بالا، ممکن است برای مشتریان خود چندان شناخته شده نباشند. از طریق مراجعه به نمایندگی ها معتبری که در سطح کشور وجود دارند، می توان اطلاعات لازم در زمینه انواع دستگاه لیفتراک را به دست آورد و از این طریق مقایسه بین لیفتراک های ایرانی و خارجی را انجام داد.

مقاله پیشنهادی:
تعمیر لیفتراک برقی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط

پاسخگوی شما هستیم 9 الی 21