تعمیر ریچتراک

امتیاز پست
5/5
تعمیر ریچتراک

تعمیر ریچتراک ، ریچتراک یکی از انواع لیفتراک برقی است که در انبارها در راهرو های باریک، از آن برای جابجایی کالا استفاده می شود. این دستگاه دارای دو بازو در جلو برای بارگیری کالا و یک ست چرخ در پشت است که در زیر جایگاه اپراتور نصب شده و قابلیت حرکت در شعاع حرکتی باریک تر را دارد.

این موضوع سبب شده که بیشتر از توانایی حرکت در فضاهای کم، قابلیت جابجایی کالا در ارتفاع را داشته باشد. برای حل مشکلات مختلفی که ممکن است برای ریچتراک پیش بیاید، می توان به مراکز تعمیر ریچتراک مراجعه کرد. در این مراکز تعمیر باتری ریچتراک، تعویض چرخ ریچتراک، تعمیر و نصب الحاقیه ریچتراک و تعمیر برد الکترونیک ریچتراک با کمک تکنسین های ماهر و دستگاه های پیشرفته و به روز صورت می گیرد.


در این مراکز تعمیر انواع برند های ریچتراک برقی مانند: ریچتراک بی تی (BT)، کوماتسو (Komatsu)، تویوتا (Toyota)، هیوندای (Hyundai)، نابلیفت (Noblelift)، اشتیل (Steel)، زاول (Zowell)، آرمانی (Armanni)، میتسوبیشی (Mitsubishi)، هایستر (HYSTER)، ریچتراک یوهانریش (Jungheinrich)، لینده (Linde) و برندهای داخلی انجام می شود.


همچنین در این مراکز در زمینه فروش و خدمات پس از فروش انواع ریچتراک، قطعات و لوازم یدکی و سرویس و تعمیرات آن به مشتریان خدمات ارائه می‌شود.


تعمیر ریچتراک


یکی از دستگاه های مهم انبارداری، ریچتراک می باشد که از نظر کاری و ساختار از جمله دستگاه های پیچیده به شمار می آید. ریچتراک ها دارای بیشترین ارتفاع بالابری و دکل و همچنین پتانسیل بسیار بالا برای نصب انواعی از الحاقی ها هستند. از نظر بهره گیری از باتری، این دستگاه ها معمولا در ولتاژ ۴۸ ولت تولید می‌شوند. ولی ولتاژ ۲۴ و ۳۶ آن نیز در کشور ما یافت می شود. برای راحتی اپراتور در این دستگاه از تدابیر ویژه ای استفاده شده است و برای پالت برداری در ارتفاع نیز دارای امکانات خوبی مانند انواع دوربین ها و سیستم های هوشمند هستند‌. با در نظر گرفتن نوع کار، مسائل کشوری و صنعتی برندهای خاصی از ریچتراک در کشور ما وجود دارد. پس باید از تکنسین‌ های مجربی برای تعمیر این دستگاه ها کمک گرفت تا بتوانند به کلیه نیازهای مشتریان در زمینه تعمیرات و تهیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز ریچتراک پاسخ دهند.


خدمات تعمیر ریچتراک


خدماتی که برای تعمیر ریچتراک در مراکز تعمیراتی معتبر ارائه می شود شامل موارد زیر است:
تعمیر انواع بردهای الکترونیکی، چاپرها و نیز ماژول های مرتبط و رفع خطاهای بعمل آمده
رفع ایرادات مربوط به باتری
تعمیر درایورهای ریچتراک برقی
راه اندازی مجدد باتری و توان افزایی باتری ریچتراک
رفع ایرادات مربوط به فرمان ریچتراک شامل فرمان های مکانیکی، نیمه برقی، تمام برقی eps و هیدرولیکی و ارتقای فرمان ریچتراک
تعویض چرخ های آسیب دیده ریچتراک
رفع نواقص هیدرولیکی از قبیل روغن ریزی اتصالات و جک ها و شیر کنترل های مکانیکی و برقی و تعویض شیلنگ های ریچتراک
رفع ایرادات دکل و شاسی، انجام نقاشی و نصب چراغ ها، گردون و بوق دنده عقب
تغییر سیستم (رتروفیت) سیستم های قدیمی کنترل ریچتراک
رفع ایرادات شاخک ها و الحاقیه ها که بر روی ریچتراک نصب می شود.
انجام سرویس های اصلی ماهیانه و سالیانه طبق دستورالعمل کارخانه سازنده هر مدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط

پاسخگوی شما هستیم 9 الی 21