تعمیر لیفتراک

امتیاز پست
5/5
تعمیر لیفتراک

تعمیر لیفتراک ، لیفتراک یکی از دستگاه های صنعتی نسبتا سنگین است که از سال ها پیش در کارخانه ها، انبارها و… مورد استفاده قرار گرفته است. از لیفتراک ها در کارخانه ها، انبارها و صنایع مختلف برای جا به جایی، بارگیری یا تخلیه انبار استفاده می کنند. لیفتراک ها انواع مختلفی دارند که هر یک از آن ها ویژگی های خاصی دارند و با توجه به کارکرد مختلفی که دارند در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

لیفتراک ها می توانند اجسام و قطعات در وزن های مختلف را به صورت عمودی و افقی جا به جا کنند. لیفتراک ها به دلیل فشار بسیار زیادی که تحمل می کنند نیاز دارند به صورت دوره ای سرویس شوند و اگر مشکلی داشته باشند تعمیر شوند. اگر سرویس و تعمیر لیفتراک در زمان مشخص انجام نشود ممکن است قطعه ی آسیب دیده باعث خرابی قطعات دیگر شود و لیفتراک را از کار بیندازد. اگر قصد تعمیر لیفتراک را دارید می توانید به معتبر ترین مرکز تعمیر لیفتراک مراجعه کنید.

تعمیر قطعات لیفتراک

تعمیر قطعات لیفتراک ، لیفتراک ها ماشین هایی بسیار پیچیده هستند که از قطعات بسیار زیادی تشکیل شده اند. هر یک از این قطعات نقش اساسی در فعالیت لیفتراک دارند و در صورت خرابی هر یک از آن ها لیفتراک از کار می افتد. به طور کلی قطعات لیفتراک به دو دسته قطعات داخلی لیفتراک و قطعات بیرونی لیفتراک تقسیم می شود. چند نمونه از این قطعات شامل : موتور لیفتراک، پمپ لیفتراک، پمپ هیدرولیک، پمپ روغن، رینگ، پیستون، میل سوپاپ، واشر سر سیلندر، شاتون، سوپاپ، گیربکس لیفتراک، شیر هیدرولیک، باطری، رگلاتور، میکسر، کاربراتور، دیفرانسیل لیفتراک، فیلترهای لیفتراک، مجموعه شمع ها و… می باشد. در صورت خرابی هر یک از این قطعات برای تعمیر آن باید به تعمیر قطعات لیفتراک مراجعه کنید.

از آنجایی که لیفتراک وزن بسیار زیادی دارد منتقل کردن آن به تعمیرگاه کار سختی می باشد به همین دلیل شما می توانید تعمیرکار قطعات لیفتراک را به محل مورد نظر خود ببرید. همه ی افراد برای تعمیر قطعات لیفتراک می توانند با تعمیرگاه قطعات لیفتراک تماس گرفته و تعمیر قطعات لیفتراک را در محل انجام دهند.

تعمیر لیفتراک برقی

تعمیر لیفتراک برقی ، یکی از انواع لیفتراک، لیفتراک برقی می باشد. لیفتراک های برقی نسبت به سایر لیفتراک ها مدت کوتاهی است طراحی و تولید شده اند. این لیفتراک ها مزایای بسیار زیادی دارند و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته اند. لیفتراک های برقی موتور ندارند و به وسیله ی باطری و برق فعالیت می کنند. این لیفتراک ها به دلیل عدم استفاده از سوخت های مختلف مثل بنزین آلاینده ای تولید نمی کنند و برای محیط زیست مضر نیستند.

اگر یکی از قطعات لیفتراک شما آسیب دیده است و لیفتراک مثل قبل فعالیت نمی کند برای تعمیر آن می توانید به تعمیر لیفتراک برقی مراجعه کنید. تعمیرکاران فعال در مرکز تعمیر لیفتراک برقی ، تعمیر لیفتراک برقی را به بهترین شکل انجام می دهند.

تعمیر لیفتراک

تعمیر لیفتراک دیزلی

تعمیر لیفتراک دیزلی ، یکی از محبوب ترین لیفتراک ها، لیفتراک دیزلی می باشد. این لیفتراک با توجه به موتور دیزلی که دارند و سوختی که استفاده می کنند از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشند و می توانند بارها و قطعاتی با بیشترین وزن را به صورت افقی و عمودی (در ارتفاع)  جا به جا کنند. لیفتراک های دیزلی با توجه به سوختی که استفاده می کنند آلاینده هایی تولید می کنند که تنفس آن ها برای انسان ها مضر می باشد به همین دلیل باید در فضای باز مورد استفاده قرار بگیرند.

اگر می خواهید از لیفتراک دیزلی در محیط بسته استفاده کنید توجه داشته باشید حتما انبار یا مکان مورد نظر شما تهویه ی مناسب داشته باشد و از تصفیه کننده در لیفتراک خود استفاده کنید. این لیفتراک ها مزایای بسیار زیادی دارند که شامل رانندگی آسان، کاهش هزینه ها، امنیت بالا، افزایش راندمان کار، کاهش مصرف سوخت، سیستم پایدار حمل بار، سیستم خنک کننده ی موتور، سیستم ترمز پیشرفته و… می باشد. لیفتراک های برقی نیز مانند سایر لیفتراک ها باید به صورت دوره ای سرویس شوند. سرویس و تعمیر لیفتراک دیزلی در تعمیرگاه های لیفتراک انجام می شود.

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز ، لیفتراک های دوگانه سوز یکی از خاص ترین لیفتراک ها هستند که به وسیله ی سوخت هایی مثل گاز و بنزین فعالیت می کنند. لیفتراک های دوگانه سوز معمولا با نام لیفتراک هیبریدی نیز شناخته می شوند. کلمه ی هیبرید به معنای دوگانه می باشد، لیفتراک هیبریدی دستگاهی است که از دو منبع انرژی برای فعالیت خود استفاده می کند. لیفتراک های دوگانه سوز به صورتی طراحی شده اند که راننده لیفتراک میدان دید بسیار عالی دارد و می تواند محیط اطراف را به خوبی ببیند.

لیفتراک های دوگانه سوز دارای یک مخزن ذخیره  سوخت گاز مایع هستند و مخزن ذخیره گاز آنها نیز مجهز به سیستم ایمنی برای جلوگیری از انفجار و یخ زدگی می باشد. مزیت های لیفتراک دوگانه سوز کاهش مصرف سوخت، تولید آلاینده کمتر، توانایی پیمودن مسافت طولانی، لاستیک های پرقدرت، رانندگی آسان، کاهش تولید آلودگی صوتی و… می باشد. همه ی افرادی که از لیفتراک دوگانه سوز استفاده می کنند و به دنبال مرکز تعمیر لیفتراک دوگانه سوز هستند می توانند به تعمیرگاه تعمیر لیفتراک دوگانه سوز مراجعه کنند.

تعمیر تخصصی لیفنراک

تعمیر تخصصی لیفتراک ، لیفتراک دستگاهی با موتور بسیار پیچیده می باشد. تعمیر هر یک از قطعات لیفتراک کاری نسبتا دشوار می باشد و همه ی افراد توانایی انجام آن را ندارند. اگر لیفتراک شما دچار مشکل شده است و قصد تعمیر آن را دارید بهتر است به تعمیر تخصصی لیفتراک مراجعه کنید. اگر تعمیر لیفتراک توسط افرادی که مهارت و تجربه ی کافی ندارند انجام شود ممکن است قطعات سالم لیفتراک نیز آسیب ببینند و لیفتراک از کار بیفتد. همه ی افرادی که به دنبال مرکز تعمیر تخصصی لیفتراک هستند می توانند به تعمیر تخصصی لیفتراک مراجعه کنند و لیفتراک خود را به بهترین شکل تعمیر کنند.

تعمیر لیفتراک تخصصی

تعمیرات لیفتراک

تعمیرات لیفتراک ، همانطور که در مطالب قبل گفته شد انتقال لیفتراک به تعمیرگاه کار نسبتا دشواری می باشد و شما می توانید تعمیرکار لیفتارک را به انبار یا مکان مورد نظر خود بیاورید و هزینه ها را نیز تا حد زیادی کاهش دهید. هزینه ی تعمیر انواع لیفتراک با توجه به عوامل مختلفی مثل برند، مدل، قطعه ی آسیب دیده و… متفاوت می باشد. هرچه برند لیفتراک معتبر تر و بهتر باشد هزینه ی تعمیرات لیفتراک نیز افزایش پیدا می کند. معمولا هزینه ی تعمیر لیفتراک در محل بسیار مناسب تر می باشد. برای تعمیر تخصصی قطعات مختلف لیفتراک می توانید به تعمیرات لیفتراک مراجعه کنید.

تعمیر باطری لیفتراک

تعمیر باطری لیفتراک ، باطری لیفتراک یکی از مهم ترین قطعات لیفتراک می باشد که نقش اساسی در فعالیت لیفتراک دارد. لیفتراک های برقی موتور ندارند و به وسیله ی باطری کار می کنند به همین دلیل باطری لیفتراک های برقی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. بروز هرگونه مشکل در باطری لیفتراک می تواند باعث از کار افتادن لیفتراک شود. اگر لیفتراک شما از کار افتاده است احتمالا مشکل از باطری لیفتراک می باشد. برای بررسی و تعمیر باطری لیفتراک می توانید به تعمیر باطری لیفتراک مراجعه کنید.

تعمیر موتور لیفتراک

تعمیر موتور لیفتراک ، اگر موتور لیفتراک شما سرو صدای زیادی تولید کند یا آلودگی های بسیار زیادی به وسیله ی اگزوز آن وارد محیط شود احتمالا موتور دستگاه شما مشکل دارد و به خوبی کار نمی کند. در این زمان ها باید برای تعمیر لیفتراک خود اقدام کنید و لیفتراک را برای تعمیر موتور لیفتراک به تعمیرگاه ببرید. تعمیر موتور انواع لیفتراک های دیزلی، دوگانه سوز و… در مرکز تعمیر موتور لیفتراک انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط

پاسخگوی شما هستیم 9 الی 21