سیستم برق لیفتراک

امتیاز پست
5/5
لیفتراک برقی

سیم کشی برق و عیوب آن در لیفتراک

برق مورد نیاز برای موتور لیفتراک های دیزلی یا موتور لیفتراک برقی با استفاده از باتری تامین می شود. در برخی از لیفتراک ها ممکن است جریان برق خیلی ساده باشد، ولی فرایند برق لیفتراک از یک سیم پیچی و سوئیچ پیچیده‌ تر خواهد بود. باطری لیفتراک بخشی از سیستم استارت لیفتراک است که دارای موتور های استارتر سلونوئیدی و استارتر برقی است. زمانی که لیفتراک روشن می ‌شود برای تامین قدرت موتور از باتری استفاده خواهد شد تا موجب چرخاندن موتور شود و احتراق صورت گیرد.

استارتر لیفتراک

لازم است استارتر دارای قدرت کافی باشد تا توانایی چرخاندن موتور سرد را داشته و بتواند بر نیروی اصطکاک داخلی رینگ های پیستون و فشار کمپرس سیلندر غلبه یابد و برای باز و بسته کردن ولو ها انرژی لازم را فراهم کند. به منظور هدایت انرژی سلنوییدها مثل سوئیچ الکترونیک کار می‌کنند تا از این طریق انرژی لازم برای موتور تامین شود.

کنترلرهای سرعت موتور

بخش دیگری از سیستم کنترلرهای سرعت‌موتور هستند که موجب می شوند موتور بتوانند با سرعت دلخواه حرکت کند. موتور استارتر برای تامین قدرت دینام نیز استفاده می‌شود و به تسمه اتصال پیدا کرده است و موجب شارژ مجدد باتری می شود. همچنین به دینام کمک می کند تا بتواند برق لازم برای افزایش سایر اجزا مثل کنترل پنل ها و قطعات الکترونیکی چراغ ها و …. را تامین کنند.

واحدهای کنترل مثل تنظیم کننده های ولتاژ لوازم یدکی می باشند که در ترمینال های باتری ولتاژ را ثابت نگه خواهد داشت.

دیود در لیفتراک

از دیگر قطعات الکترونیکی که در لیفتراک وجود دارد، می‌توان به دیودهای یکسوکننده اشاره کرد که جریان متناوب بین دینام را تبدیل به جریان مستقیم خواهند کرد.

لیفتراک برقی تویوتا

در لیفتراک سیستم برق هماهنگ با سیستم احتراق عمل کرده و پس از شکست هر یک از قطعات برقی لازم است که جلوی استارت زدن لیفتراک گرفته شود یا از هماهنگی بین قطعات جلوگیری کرد. در صورتی که از وضعیت کاری خوب قطعات برقی لیفتراک اطمینان پیدا کنید، شما می توانید مطمئن شوید که لیفتراک می‌تواند به خوبی به کار خود ادامه دهد.

تعمیرات تخصصی انواع لیفتراک برقی و سیستم برقی لیفتراک

لیفتراک برای اینکه بتواند شروع به کار کند باید به قطعات و سیستم برقی نیاز دارد. برق لازم برای شروع کار موتور دیزلی و عملکرد موتور لیفتراک برقی با استفاده از باتری تامین می شود.

در صورتی که با در نظر گرفتن شرایط خود می خواهید از انواع لیفتراک برقی استفاده کنید، باید به این نکته دقت کنید که تعمیرات تخصصی و تجهیزات و قطعات یدکی لیفتراک برقی در مقایسه با دیگر لیفتراک ها متفاوت خواهد بود. تعمیرات لیفتراک برقی در مدل های مختلف از نظر مدل فنی و سیستمی متنوع می باشد.

برای تعمیر لیفتراک برقی با توجه به درخواست مشتریان به جای اینکه از روش های قدیمی مانند المنتی و یا کنتاکتوری استفاده شود، از طریق سیستم های جدید و تجهیزات پیشرفته کار تعمیر لیفتراک برقی و سیستم برقی لیفتراک انجام می شود.

خدمات تعمیرات لیفتراک برقی

در تعمیر لیفتراک برقی و سیستم برقی لیفتراک، خدمات بسیار متنوعی به مشتریان ارائه می شود که برخی از این خدمات عبارتند از:

تعویض اکچویتور لیفتراک برقی

عیب یابی و تعمیر شارژر لیفتراک برقی

تعمیر و تعویض انواع برد کنترل و برد حرکتی لیفتراک برقی

تعمیر برد لیفتراک برقی

خدمات جانبی مانند سیم کشی، برق کاری و سیستم نور لیفتراک های برقی

خدمات تست و تعمیر باطری لیفتراک

تعمیرات انواع الکتروموتورهای برقی

بهینه سازی طول عمر و بهره وری بخش های مختلف لیفتراک های برقی

تغییر سیستم لیفتراک برقی یا همان رتروفیت

تعمیرات سیستم های اینورتر لیفتراک برقی

امکان ایجاد تغییرات سیستم فرمان فرمان برقی EPS به سیستم هیدرولیک

انجام خدمات مربوط به دزایو های ZAPI  و CURTIS

تعویض جعبه فرمان تجهیزات برقی

تامین درایور الکتروموتور

امکان ارائه خدمات عیب یابی در مورد بردهای پیشرفته SMD

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط

پاسخگوی شما هستیم 9 الی 21