قطعات لیفتراک سهند

لیفتراک سهند

اولین شرکتی که در خاورمیانه اقدام به تولید لیفتراک کرده است، شرکت سهند می باشد. این شرکت انواع لیفتراک را تولید می کند. شرکت لیفتراک سازی سهند، نخستین بار در سال ۳۱ اقدام به فعالیت کرده است و تاکنون توانسته مدل های مختلفی از لیفتراک را تولید کند. برای انواع مختلف لیفتراک سهند، مدل های گوناگونی از لوازم یدکی عرضه می شود که این قطعات یدکی را می توان از نمایندگی هایی که در سراسر کشور وجود دارند، تهیه کرد. تولید لوازم یدکی لیفتراک سهند در این شرکت با کمک دستگاه های کاملا پیشرفته و مدرن صورت می گیرد، بنابراین لوازم یدکی لیفتراک سهند دارای کیفیت بالایی هستند‌.

از طریق سرویس و نگهداری لیفتراک سهند، می‌توان طول عمر آن را تعیین کرد. سرویس و نگهداری لیفتراک لازم است با دقت و به طور منظم انجام شود. یکی از اصولی که برای نگهداری لیفتراک به کار برده می‌شود، جایگزین کردن قطعات آن می باشد. لازم است که هر قطعه در زمان خاص تعویض شود. اگر قطعه ای از لیفتراک خراب شده باشد و نسبت به تعمیر آن اقدامی صورت نگیرد و یا از قطعات نامرغوب برای این کار استفاده شود، ممکن است دیگر قطعات لیفتراک نیز دچار آسیب شوند.

یکی از دغدغه هایی که شرکت های عمرانی، معدنی و صنعتی برای انتخاب لیفتراک سهند دارند، داشتن کیفیت مطلوب و طول عمر مفید این دستگاه می باشد که از طریق خدمات پس از فروش و به کار بردن قطعات یدکی مطمئن می توان این نگرانی را برطرف کرد. برای رسیدن به این استراتژی شرکت سهند با خدمات رسانی با کیفیت به مشتریان خود در رابطه با تأمین قطعات لیفتراک سهند به خوبی به نیاز مشتریان پاسخ داده است.

نکات مهم برای خرید قطعات لیفتراک سهند

قبل از اینکه بخواهید لوازم یدکی لیفتراک سهند را خریداری کنید ، لازم است که به برخی نکات مهم در این زمینه دقت کنید. پیش از خرید لوازم یدکی الکترونیکی باید دقت کرد که قطعات خریداری شده برای لیفتراک، دارای گارانتی باشند و قطعات بدون گارانتی را خریداری نکنید. متاسفانه برخی از شرکت‌ها و فروشندگاه لیفتراک سهند، اقدام به فروش لوازم یدکی لیفتراک سهند بدون ضمانت نامه کرده اند که این موضوع باعث شده تا خریداران با مشکلات زیادی روبه رو شوند. با انتخاب یک فروشگاه معتبر می توان انواع قطعات با کیفیت را خریداری کرد.

قطعات یدکی لیفتراک سهند ارزان

 یکی دیگر از موضوعاتی که باید به آن دقت کرد این است که خرید لوازم یدکی لیفتراک سهند ارزان قیمت، با ریسک بالایی همراه خواهد بود و ممکن است قطعات خریداری شده دارای کیفیت لازم نباشند. در صورتی که می خواهید لوازم یدکی لیفتراک سهند را با قیمت مناسب تهیه کنید، بهتر است که این لوازم را از شرکت های معتبر در زمینه فروش قطعات لیفتراک سهند خریداری کنید.

عملکرد صحیح قطعات لیفتراک سهند

از دیگر نکات مهمی که در زمینه قطعات یدکی سهند، باید به آن دقت کرد، عملکرد درست قطعات یدکی لیفتراک می باشد. عوامل مختلفی روی کارکرد طولانی مدت لیفتراک سهند و قطعات یدکی آن تأثیرگذار است که از جمله این عوامل می‌توان به نگهداری مناسب و دسترسی و قطعات لوازم جانبی لیفتراک با کیفیت اشاره کرد.

لیفتراک سهند

انواع لوازم یدکی سهند

در فروشگاه های معتبری که عرضه لوازم و قطعات یدکی لیفتراک سهند صورت می‌گیرد، انواع مختلف لوازم یدکی سهند عرضه می شود که برخی از این لوازم عبارتند از:

قطعات بدنه (بیرونی) لیفتراک سهند

کرییج

ساید شیفت

زنجیر بالابری

دکل لیفتراک سهند

شاخک لیفتراک سهند

لاستیک لیفتراک سهند

چراغ های لیفتراک سهند

حفاظ لیفتراک

کابین لیفتراک و قطعات داخل کابین

درپوش موتور

مخزن سوخت

وزنه تعادل در عقب لیفتراک

شیلنگ های هیدرولیک

قطعات داخلی لیفتراک سهند

شیر هیدرولیک لیفتراک

باتری(باطری) لیفتراک

گیربکس لیفتراک سهند

موتور لیفتراک سهند

مجموعه رادیاتور لیفتراک

مجموعه شمع و وایر ها

مجموعه رگلاتور ، میکسر ، کاربراتور

دیفرانسیل لیفتراک سهند

انواع فیلترهای لیفتراک سهند ( فیلتر روغن- فیلتر هوا- فیلتر گیربکس- صافی بنزین)

پمپ های لیفتراک سهند( پمپ هیدرولیک لیفتراک – اویل پمپ لیفتراک)

واتر(water) پمپ لیفتراک

مخزن فیلتر هوا

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، لوازم یدکی دیگر لیفتراک ها دارای اهمیت زیادی هستند. به طوری که لازم است اصول و قواعد مربوط به نگهداری آنها را رعایت کرد.

بازسازی و نگهداری اصولی از قطعات یدکی

در برخی از مراکزی که خدمات مربوط به لیفتراک سهند ارائه می شود، مشتریان می توانند از خدمات بازسازی و نگهداری اصولی از لیفتراک و قطعات یدکی لیفتراک سهند بهره مند شوند. برخی از این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

بازرسی دوره ای موتور لیفتراک سهند و قطعات داخلی آن مربوط به موتور

بازرسی و کنترل روزانه قطعات لیفتراک سهند قبل از آغاز به بارگیری

کنترل سطح روغن موتورلیفتراک، آب رادیاتور لیفتراک و روغن ترمز لیفتراک

تست دکل لیفتراک و شاخک لیفتراک در سهولت تحرک به سمت بالا و پایین

کنترل و توجه به گارانتی و طول عمر لوازم یدکی لیفتراک سهند در دوره های یک ساله

بررسی لاستیک لیفتراک سهند قبل از آغاز به کار

بررسی ترمزها و اهرم ها و دیگر قطعات لیفتراک سهند

فروش لوازم یدکی لیفتراک سهند

لیفتراک سهند دارای مدل های مختلفی است و قطعات گوناگونی دارد و در بازار انواع مختلف از این قطعات به فروش می‌ رسند و می توان گفت که این قطعات یدکی به خوبی در دسترس هستند. ممکن است برخی از قطعات لیفتراک سهند دارای کیفیت مناسب نباشند و در مدت زمان کوتاهی خراب شوند.

علت خراب شدن قطعات لیفتراک سهند در مدت زمان کوتاه، پایین بودن کیفیت آن ها بوده و یا ممکن است از مواد و آلیاژهای بی‌ کیفیت در ساخت این قطعات استفاده شده باشد. پس اگر قطعات لیفتراک دچار مشکل شدند، باید برای خرید لوازم یدکی لیفتراک سهند اقدام کرد.

در رابطه با فروش قطعات یدکی لیفتراک سهند، می‌توان گفت که بیشترین میزان فروش قطعات به شرکت هایی مربوط می شود که در زمینه واردات لوازم یدکی ماشین آلات سنگین مشغول به فعالیت هستند.

در بسیاری از فروشگاه‌ های عرضه کننده محصولات لیفتراک سهند، قطعات لیفتراک سهند به صورت واسطه ا‌ی به فروش می رسند. به همین دلیل ممکن است این لوازم یدکی دارای قیمت بالایی باشند. بنابراین با مراجعه به نمایندگی ها می‌توان قطعات لیفتراک سهند را به صورت مستقیم و بدون دخالت واسطه انجام داد و هزینه کمتری بابت خرید لوازم یدکی لیفتراک سهند پرداخت کرد.

یکی از نکات مهمی که خریداران لیفتراک سهند باید به آن توجه کنند، این است که برای جلوگیری از استهلاک زود هنگام این دستگاه، باید از بروز عیب های فنی در آن جلوگیری کرد. بنابراین لازم است که از کیفیت قطعات مصرفی دستگاه اطمینان به دست آورد.

در بسیاری از مراکز معتبر فروش لیفتراک سهند، تامین قطعات یدکی لیفتراک در کوتاه‌ترین زمان ممکن در جهت تامین نیاز و پشتیبانی از مشتریان انجام می شود. بسیاری از این مراکز فروش تامین قطعات اصلی مورد نیاز لیفتراک سهند را با ارائه قیمتی رقابتی انجام می ‌دهند. این مراکز انبارها را با ظرفیت بیشتری از قطعات خود، تقویت می کنند تا در هر زمانی مشتریان بتوانند قطعات مورد نیاز خود را تهیه کنند. این مراکز با ارسال قطعات لیفتراک سهند، به اقصی نقاط کشور کمتر از از ۴۸ ساعت به خوبی به نیازهای مشتریان پاسخ می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *