لیفتراک آریا

امتیاز پست
5/5
لیفتراک آریا

از جمله برند های تولید کننده لیفتراک در داخل کشور می‌توان به لیفتراک آریا  اشاره کرد که از نظر کیفیت در درجه میانی قرار دارد. به طوری که می‌ توان گفت این لیفتراک نسبت به برندهای ساخت کشور چین دارای کیفیت بسیار بهتری می باشد. همچنین لیفتراک آریا از نظر کیفیت قطعات، دارای شرایط مطلوبی است. از دیگر نقاط مثبتی که این لیفتراک دارد، می توان به هزینه های سرویس و نگهداری مطلوب آن و همچنین در دسترس بودن تعمیرکار آن اشاره کرد. لیفتراک های صنعتی ساخته شده توسط شرکت آریا در مدل‌های مختلف دیزلی، برقی و دوگانه سوز تولید می ‌شوند.

شرکت لیفتراک سازی آریا

شرکت لیفتراک سازی آریا یکی از پیشگامان در عرصه تولید انواع ماشین آلات بالابری و جابجایی است. این شرکت نخستین بار در سال ۱۳۶۹ در زمینه فروش و خدمات پس از فروش انواع لیفتراک شروع به فعالیت کرده است و توانسته پروانه بهره برداری خود را به شماره ۱۲۰۳۴/۳ از وزارت صنایع و معادن دریافت کند. همچنین شرکت لیفتراک سازی آریا با شرکت های مختلف به همکاری پرداخت و توانسته از تجربیات با ارزش آنها استفاده کند و به عنوان نماینده انحصاری شرکت نیسان ژاپن قطعات انواع لیفتراک را به روش CKD وارد می کند.

این شرکت توانسته است که مونتاژ و تولید محصولات را در کارخانه با برند آریا انجام دهد. شرکت لیفتراک سازی آریا در شهر مشهد مقدس شروع به فعالیت کرد. این شرکت اکنون دارای دو کارخانه است که یکی از آنها در مشهد و دیگری در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قرار دارد. لیفتراک آریا دارای ۱۱ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور است‌.

انواع محصولات تولیدی شرکت لیفتراک سازی آریا

محصولات شرکت لیفتراک سازی آریا متنوع می باشند که از جمله این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تولید و مونتاژ انواع لیفتراک دوگانه سوز و الکتریکی در تناژ ۱ الی ۷ تن همراه با انواع دکل و الحاقیات

تولید و مونتاژ انواع لیفتراک دیزل در تناژ ۱ الی ۳۲ تن همراه با انواع دکل و الحاقیات

تولید و مونتاژ انواع یدک کش های گاز و بنزین دیزل و الکتریکی

تولید و مونتاژ انواع تجهیزات جابجایی و بالابری دارای کاربردهای خاص شامل لیفتراک تلسکوپی و لیفتراک ضد انفجار، انواع ریچ استاکر و ساید لودر

تولید و مونتاژ انواع تجهیزات جابجایی و بالابری داخل سالن شامل انواع پالت تراک و جک پالت ریچ تراک و استاکر

تولید و مونتاژ انواع خودرو های الکتریکی VIP با ظرفیت سرنشین ۲ , ۴ , ۶ , ۸ , ۱۱ , ۱۴ نفره ، خودرو های بیمار بر، باربر و سفارشی

 

لیفتراک دیزل ۳ تن تا ۵/۳ آریا

در تولید لیفتراک  ۲ تا ۵/۳ تن دیزلی شرکت آریا، موتور، دیفرانسیل و گیربکس ساخت نیسان ژاپن به کار رفته است. این دستگاه دارای موتوری می باشد که ۴ سیلندر TD27 در آن به کار رفته است و دارای توانایی بسیار بالایی می باشد‌. طراحی لیفتراک های دیزلی شرکت‌آریا بسیار ساده و با کارایی بالا صورت گرفته است. همچنین تلاش شده تا در این لیفتراک ها سیستم های پیچیده الکترونیکی کمتر باشد تا از این طریق تعمیرات و نگهداری آن به آسانی صورت گیرد و هزینه های آن کاهش پیدا کند.

لیفتراک دیزل ۵ تن و ۶ تن آریا

در ساخت لیفتراک های ۵ تن و ۶ تن دیزلی شرکت ‌آریا موتور، گیربکس و دیفرانسیل ساخته نیسان ژاپن به کار رفته است. این دستگاه دارای موتور  ۶ سیلندر TD42 می باشند که دارای توانایی بسیار بالایی است. طراحی لیفتراک های دیزلی آریا بسیار ساده بوده و در این لیفتراک نیز تلاش شده است تا سیستم های پیچیده الکترونیکی کمتر استفاده شود تا از این طریق هزینه تعمیرات و نگهداری لیفتراک کاهش پیدا کند.

 

مدل های مختلف لیفتراک آریا

لیفتراک آریا     لیفتراک ۱.۵ تن دیزل آریا

لیفتراک آریا     لیفتراک ۲ تن دیزل آریا

لیفتراک آریا     لیفتراک ۲.۵ تن دیزل آریا

لیفتراک آریا     لیفتراک ۳ تن آریا

لیفتراک آریا     لیفتراک ۳.۵ تن آریا

لیفتراک آریا     لیفتراک ۴ تن آریا

لیفتراک آریا     لیفتراک ۵ تن آریا یک جفت چرخ

لیفتراک آریا     لیفتراک ۵ تن آریا دو جفت چرخ

لیفتراک آریا     لیفتراک ۶ تن آریا

لیفتراک آریا     لیفتراک ۷ تن آریا

لیفتراک آریا     لیفتراک ۸ تن آریا

لیفتراک آریا     لیفتراک ۱۰ تن آریا

لیفتراک آریا     لیفتراک ۱۴ تن آریا

لیفتراک آریا     لیفتراک ۱۶ تن آریا

 

تعمیر لیفتراک آریا

مزایای خرید لیفتراک داخلی آریا

در تولید لیفتراک های ایرانی تلاش می شود تا این دستگاه ها بر مبنای خود باوری برای توسعه هرچه بیشتر صنعت و نیازهای آن ساخته شوند. لیفتراک آریا از برندهای مطرح لیفتراک در ایران می باشند که توصیه می شود برای خرید این دستگاه با بهترین قیمت آن را از نمایندگی های لیفتراک آریا تهیه کنید. این تولید کننده دستگاه های خود را به گونه ای می سازد که دارای قدرت و توان انجام کار در محیط های گوناگون کاری باشند.

در رابطه با لیفتراک های تولید داخلی می‌توان گفت که خرید لیفتراک از تولید کننده ایرانی دارای مزایای زیادی می باشند. یکی از این مزایا دسترسی هر چه سریع تر به قطعات مورد نیاز و دسترسی به طراحان و تکنسین های تعمیراتی بومی است که بر روی محصولات خود دارای شناخت بیشتری هستند.

تعداد زیادی از مشتریان مختلف که در صنایع گوناگون مشغول به فعالیت هستند، با خرید لیفتراک آریا از این برند ایرانی پشتیبانی می کنند. لیفتراک های آریا دارای انواع مختلفی بر مبنای موتورهای گوناگون و همچنین سوخت های مختلف هستند که این امکان را برای خریداران فراهم خواهند کرد تا امکان انتخاب گزینه های بیشتری داشته باشند.

لیفتراک های شرکت آریا به گونه‌ای تولید می‌ شوند که با شرایط جغرافیایی و آب و هوای کشور سازگاری بسیار خوبی داشته باشند. همچنین طراحی ارگونومیک و متناسب با نیازهای سلامتی این لیفتراک، موجب شده تا این برند در کسب استانداردهای جهانی موفق تر عمل کند. از جمله مزایای لیفتراک آریا می ‌توان به دسترسی خیلی سریع به نمایندگی های فروش لیفتراک، برای افراد و شرکت ‌هایی که به این دستگاه نیاز ضروری و فوری دارند، اشاره کرد.

تعمیر قطعات لیفتراک آریا

در صورتی که شما نیز به دنبال قطعات لیفتراک آریا هستید، به جای خرید قطعات جدید، می توانید قطعات این دستگاه را دوباره برای دستگاه خود تعمیر کنید. چون می‌توان این قطعات را با کیفیت بالا و قیمت پایین تری دریافت کرد.

در نمایندگی لیفتراک آریا تکنسین ها و کارشناسان فنی وجود دارند که کلیه لوازم یدکی لیفتراک تعمیر شده را بر اساس استانداردهای دقیق کیفیت تعمیر و آزمایش خواهند کرد. بنابراین با استفاده از روش‌های آزمایشی ابتکاری توسط این شرکت، قطعات لیفتراک آریا به صورت تعمیر شده با ضمانت به مشتریان عرضه می‌شوند و مشتریان می توانند از سالم بودن لوازم یدکی دستگاه اطمینان لازم را داشته باشند.

قطعات لیفتراک آریا

در ادامه این مقاله شما را با برخی از قطعات لیفتراک آریا از جمله لوازم های گیربکس، لوازم های موتوری و لوازم ترمز و لوازم چرخ لیفتراک آریا آشنا می کنیم.

لوازم های گیربکس لیفتراک آریا : شفت خروجی لیفتراک آریا ، پوسته ی گیربکس لیفتراک آریا ، کاسه نمد های گیربکس لیفتراک آریا ، صفحه کلاچ گیربکس لیفتراک  آریا ، دیسک لیفتراک آریا ، شفت کلاچ لیفتراک آریا، دنده کشویی گیربکس لیفتراک آریا ، دنده دوبل لیفتراک آریا، کاسه کلاچ لیفتراک آریا ، استاتور لیفتراک آریا و …کشویی کامل لیفتراک آریا ،قطعات لیفتراک آریا ، واشر کامل گیربکس لیفتراک آریا ، پمپ حرکت لیفتراک آریا ، توربین لیفتراک آریا و …

لوازم جک بالابر لیفتراک آریا : لوازم جک سینه لیفتراک آریا ، سیبک های اکسل لیفتراک آریا، شیر بالابر لیفتراک آریا، قطعات لیفتراک آریا ، فیلتر روغن لیفتراک آریا ، فیلتر هوا لیفتراک آریا ، فیلتر گازوئیل لیفتراک آریا ، لوازم جک فرمان لیفتراک آریا ، بلبرینگ های دکل لیفتراک آریا ، لوازم های دیفرانسیل لیفتراک آریا ، واتر پمپ شمع گرمکن لیفتراک آریا و …

لوازم ترمز و لوازم چرخ لیفتراک آریا : کفشک لنت لیفتراک آریا ، سیلندر چرخ لیفتراک آریا ،  کاسه نمد پولوس لیفتراک آریا ، رینگ چرخ لیفتراک آریا ، لاستیک لیفتراک آریا ، لوازم سیلندر چرخ لیفتراک آریا ، قطعات لیفتراک آریا ، پیچ چرخ جلو لیفتراک آریا ، رگلاژ چرخ لیفتراک آریا ، فنرهای لنت لیفتراک آریا ، کاسه نمد چرخ لیفتراک آریا ، پیچ چرخ عقب لیفتراک آریا ، کاسه چرخ جلو لیفتراک آریا و …

لوازم موتوری لیفتراک آریا : پیستون لیفتراک آریا، رینگ لیفتراک آریا، بوش لیفتراک آریا ، قطعات لیفتراک آریا ، گیت سوپاپ لیفتراک آریا ، بوش شاتون لیفتراک آریا ، بوش میل سوپاپ لیفتراک آریا ، کاسه نمدهای سر و ته میل لنگ لیفتراک آریا ، سوپاپ دود و هوا لیفتراک آریا ، یاطاقان لیفتراک آریا ، واشر کامل لیفتراک آریا ، اویل پمپ لیفتراک آریا ، یاطاقان تعمیر اول تا سوم لیفتراک آریا ، بغل یاطاقان لیفتراک آریا و…

لیفتراک آریا و لیفتراک اشتیل را می توانید در شرکت دینو لیفتراک تهیه کنید. در ضمن می توانید برای تعمیر لیفتراک سپاهان و لیفتراک سهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط

پاسخگوی شما هستیم 9 الی 21