لیفتراک سهند | شرکت لیفتراک سازی سهند | قیمت لیفتراک سهند

امتیاز پست
5/5
لیفتراک سازی سهند

لیفتراک سهند ، مجتمع لیفتراک سازی سهند دارای سی سال سابقه در زمینه تولید و مونتاژ انواع لیفتراک می‌باشد. این مجموعه در استان آذربایجان شرقی تاسیس شده است و تا به امروز توانسته بیشتر از ۱۷ هزار دستگاه لیفتراک را در انواع مدل های گازی، برقی، دیزلی و دو گانه سوز تولید کند. این مجموعه موفق به دریافت گواهینامه تحقیق و توسعه از وزارت صنایع شده و آن را دریافت کرده است و دارای گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ در زمینه طراحی لیفتراک می باشد. شرکت لیفتراک سازی سهند علاوه بر تولید انواع لیفتراک در زمینه تولید و طراحی انواع بالابر ها و دیگر در تجهیزات انبارداری مثل استاکر، یدکش ها نیز فعالیت می کند.

شرکت دینولیفتراک علاوه بر لیفتراک سهند، در خرید و فروش لیفتراک صفر نیز فعالیت دارد.

انواع تولیدات شرکت لیفتراک سازی سهند

شرکت لیفتراک سازی سهند لیفتراک های زیر با این ویژگی ها تولید می شوند

لیفتراک دیزلی و دوگانه سوز هیدرواستاتیک ۲ و  ۲.۵ تن سهند با انواع سایز ارتفاع بالابری

لیفتراک دیزلی و دوگانه سوز ۲ الی ۴ تن سهند با انواع سایز ارتفاع بالابری

یدک کش دیزلی و دوگانه سوز سهند با قدرت کشندگی ۴۵ تن

لیفتراک دیزلی ۵ و ۸ تن سهند با انواع سایز ارتفاع بالابری

یدک کش برقی سهند با قدرت کشندگی ۷ تن

استاکر ، ریچتراک و جک پالت برقی ۱ الی ۲.۵ تن سهند و جک پالت دستی ۲ الی ۵ تن سهند

نصب و راه اندازی انواع الحاقی سهند و kaup آلمان با سفارش مشتری

قیمت لیفتراک سهند

قیمت لیفتراک سهند ، شرکت لیفتراک سهند ، در سراسر کشور دارای بیش از ۲۷ نمایندگی مجاز است که از طریق قطعات اصلی و با کیفیت، ماشین آلات انبارداری مورد استفاده داخل کارخانجات و انبار ها را تولید می کند. لیفتراک سهند توانسته است جایگاه ویژه ای در میان این محصولات پیدا کند و به علت اینکه محصولی داخلی است و تولید آن با قیمت تمام شده کمتر نسبت به دیگر  نمونه های خارجی صورت می گیرد، بنابراین لیفتراک سهند طرفداران زیادی پیدا کرده است.

انواع تناژهای لیفتراک سهند و مدل‌های این دستگاه، دارای قیمت های مختلفی می باشند.‌ برای تهیه لیفتراک سهند و قطعات یدکی آن با قیمت مناسب می‌توان به طور مستقیم این دستگاه را از شرکت تولیدی آن، بدون واسطه خریداری کنید تا قیمت تمام شده آن برای شما کمتر باشد.

نام محصول ارتفاع رنگ قیمت لیفتراک سپاهان
لیفتراک سپاهان ۱۶٫۵ قرمز لیفرتاک سهند
لیفتراک سپاهان برقی ۲۱٫۲ قرمز لیفتراک سهند
لیفتراک سپاهان دیزلی ۲۰٫۵ قرمز لیفتراک سهند
لیفتراک سپاهان گازی ۲۸٫۳ قرمز لیفتراک سهند
لیفتراک سپاهان دوگانه ۳۷ قرمز لیفتراک سهند

 

لیفتراک سهند دستگاهی پرکاربرد است که برای جابه‌جایی کالا و محصولات از داخل انبار از آن استفاده می شود و دارای انواع و اندازه های متفاوتی می باشد. بر اساس نیاز کارگاه ها از انواع این دستگاه استفاده های مختلفی می شود. روی قیمت لیفتراک سهند عوامل مختلفی موثر هستند که از جمله این عوامل می توان به وزن دستگاه اشاره کرد. به عنوان مثال دستگاه هایی که دارای وزن کمتری هستند، دارای قیمت پایین‌تری بوده و لیفتراک های سنگین با قیمت بیشتری عرضه می شوند.

 

شرکت لیفتراک سازی سهند

انواع مدل های لیفتراک سهند

انواع مدل‌های لیفتراک سهند ، لیفتراک های تولید شده توسط شرکت لیفتراک سازی سهند در مدل های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که هر یک از آنها با کد خاصی نام‌گذاری شده و با این کد در بازار شناخته می شوند. به عنوان مثال لیفتراک های دیزلی که در این شرکت ساخته می‌شوند با نام اختصاری SND در بازار وجود دارند و برای لیفتراک های دوگانه سوز سهند از کد خاص SNG  استفاده می‌شود و لیفتراک های هیدرواستاتیکی شرکت با علامت اختصاری SHG  شناخته می‌ شوند.

از جمله ایراداتی که در لیفتراک سهند وجود داشت، ایراد موجود در قطعه شیر گیربکس یا کنترل والو آن بود که در مدل های قدیمی شامل دو قسمت شیر و گنت حرکت بوده و برای این دستگاه یک عیب عمده محسوب می شد.

در سری جدید والف گیربکس از نظر کارایی و قیمت موجب رضایت مشتریان شده اند و نسبت به نمونه های قدیمی از قیمت مقرون به صرفه برخوردار هستند.

با وجود تحریم هایی که در چند سال اخیر اعمال شده است، همچنین بالا رفتن قیمت لیفتراک های خارجی، لیفتراک های سهند با داشتن کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب با استقبال بسیار زیادی از سوی مشتریان روبرو شده است. بنابراین تعمیرات تخصصی و سرویس نگهداری و درخواست های زیادی برای این لیفتراک لازم است.

خرید لیفتراک سهند 

خرید لیفتراک سهند ، از طریق مراجعه به فروشگاه عرضه کننده لیفتراک سهند، می توان این دستگاه و یدکی لیفتراک سهند را تهیه کرد. اما برای تهیه قطعات لیفتراک سهند باید به نکات مختلفی در این زمینه دقت کرد. یکی از این نکات در نظر گرفتن داشتن گارانتی و قطعات مورد نظر می باشد. باید از خرید قطعاتی که بدون گارانتی هستند، خودداری کرد.

ممکن است برخی از شرکت ها و فروشگاه های عرضه کننده لوازم یدکی لیفتراک سهند، برخی از قطعات را بدون ضمانت نامه عرضه کنند که این موضوع موجب می‌شود خریدار با مشکلات زیادی روبرو شود. باید برای تهیه این قطعات به فروشگاه هایی که دارای اعتبار هستند، مراجعه نمایید. برای تهیه قطعه با کیفیت پیش از هر اقدامی باید در مورد فروشگاه مورد نظر و داشتن اعتبار آن بررسی های لازم را انجام دهید.

اگر برای تهیه لوازم یدکی لیفتراک سهند به دنبال خرید قطعات ارزان‌قیمت هستید، باید بدانید که خرید این قطعات با قیمت پایین بود ریسک بالایی خواهد داشت، زیرا ممکن است برخی از فروشندگان این قطعات را با قیمت ارزان عرضه کنند و کیفیت چندان زیادی نداشته باشند. اگر می خواهید این قطعات را با قیمت مناسب تهیه کنید، بهتر است که به فروشگاه های معتبر تجهیزات و لوازم یدکی سهند مراجعه کنید.

این شرکت با توسعه خدمات پس از فروش خود و همچنین باآموزش‌ های منظمی که برای نمایندگان خود در نظر گرفت، توانست مشتریان خود را با نحوه نگهداری و انجام سرویس اولیه لیفتراک آشنا کند. به گونه ای که نمایندگان مجاز لیفتراک سهند، علاوه بر این که کار بازاریابی و فروش محصولات تولیدی سند را انجام می‌ دهند، وظیفه دارند در زمان گارانتی مشکلات مربوط به محصول خریداری شده مشتری را مطابق با قرارداد فروش برطرف کرده و بر اساس زمان بندی صورت گرفته از محصول مورد نظر بازدید کرده و نسبت به رفع عیب آن اقدام کنند.

بنابراین نمایندگی های لیفتراک سهند با جلب رضایت مشتریان از طریق امور پشتیبانی، در رابطه با وضعیت کارکرد محصولات تولیدی شناخت پیدا کرده و در صورتی که ایرادی ملاحظه شود، از طریق دفتر هماهنگی نمایندگی ها برای رفع عیب در سری های بعدی تولید، به مدیریت شرکت لیفتراک سهند اطلاع داده می شود و با توجه به اطلاعات جمع آوری شده دستورات به واحدهای مرتبط صادر می شود.

نکات مهم برای خرید لیفتراک سهند از نمایندگی های فروش

نکات مهم برای خرید لیفتراک سهند از نمایندگی های فروس ، در زمان خرید لیفتراک سهند باید به نکات مهمی در این زمینه دقت کرد. یکی از این نکات مهم در این زمینه استفاده کردن از خدمات مشاوره ای می باشد. با استفاده از این روش می توان دستگاه متناسب با نیاز خود را خریداری کرد. نمایندگی های معتبر فروش لیفتراک سهند که در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند، از بهترین مراکز برای ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی به مشتریان می باشند که از طریق مراجعه به آنها می توان برای خرید لیفتراک سهند تصمیم مناسبی را اتخاذ کرد.

با مراجعه به این نمایندگی ها می توان دستگاه لیفتراک سهند را از نظر قیمت و کاربری آنها به خوبی ارزیابی نمود. به طوری که در این نمایندگی ها می توان لیفتراک متناسب با کسب و کار خود را به راحتی پیدا کرد. از نکات دیگری که در زمان خرید لازم است توجه کرد و عجله نکردن برای خرید می باشد. برای اینکه بتوان یک دستگاه لیفتراک سهند، متناسب با کسب و کار خود خریداری کرد، باید از راهنمایی های کارشناسان و افراد با تجربه در این زمینه استفاده نمود.

همچنین خرید دستگاه لیفتراک از نمایندگی لیفتراک سهند، موجب می شود که بتوان از آموزش های فنی و آموزش های اپراتور بهره برد. همچنین در نمایندگی سهند می توان قطعات جانبی لیفتراک را خریداری کرده و از بازسازی و تعمیرات و نگهداری آن ها بهره برد. دستگاه های لیفتراک عرضه شده از سوی نمایندگی لیفتراک تویوتا دارای خدمات پشتیبانی فنی و علمی گسترده‌ای به صورت بلندمدت هستند، مشتریانی که لیفتراک خود را از این مراکز خریداری کنند در رابطه با تامین قطعات دچار نگرانی نمی شوند. به طوری که از طریق اتصال به شبکه فروشندگان رسمی می توان به راحتی به قطعات جانبی دسترسی داشت.

نمایندگی فروش لیفتراک سهند

فروشگاه اینترنتی دینولیفتراک با سال‌ها تجربه در حوزه
اجاره باتری لیفتراک لیتیومیدر خدمت شما دوستان عزیز است. برای ارتباط با کارشناسان فروش با شماره درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

نمایندگی لیفتراک سهند

لیفتراک ها از جمله ماشین آلات سنگین محسوب می شوند که دارای قیمت نسبتاً بالایی هستند. شرکت لیفتراک سازی سهند از تولیدکنندگان بزرگ تجهیزات انبارداری است که انواع لیفتراک را در مدل های مختلف لیفتراک دیزلی، لیفتراک برقی و لیفتراک دوگانه سوز تولید می کند. هر یک از این دستگاه ها دارای ویژگی‌ های قابل ملاحظه ای هستند و برای کاربرد در یک مکان مشخص تولید می‌ شوند.

خدمات ارائه شده در نمایندگی

همان گونه که گفته شد انواع مدل های لیفتراک، برای کاربردهای خاصی طراحی می شوند. در صورتی که قرار باشد بار با تناژ حدود ۳ یا ۴ تن جا به ‌جا شود، بهتر است که از لیفتراک های برقی سند برای این کار استفاده کرد و برای جابجایی کالاهای سنگین لیفتراک های دیزلی سهند گزینه مناسبی هستند.

در فضایی که دارای وسعت کمی باشند، لیفتراک های دیزلی و دوگانه سوز مناسب هستند. کلیه مدل های لیفتراک سهند از امکانات کامل رفاهی و ایمنی برخوردار بوده و مطابق با استاندارد های محیط زیست و صنعت تولید می شوند. از ویژگی‌های مهم این لیفتراک می‌توان به ترمز های قوی، اتاقک راننده مجهز، سرعت و دقت بالا در بارگیری و موتور پر قدرت آن اشاره کرد.

شرکت لیفتراک سازی سهند برای عرضه هرچه بهتر محصولات خود و همچنین رقابت کردن با نمونه های خارجی و کوتاه کردن فاصله زمانی و مکانی جهت خرید و دریافت خدمات لیفتراک سهند، اقدام به ایجاد نمایندگی هایی در سراسر کشور کرده است. در نمایندگی های لیفتراک سهند می توان از خدماتی مانند مشاوره خرید لیفتراک، تعویض و تعمیر قطعات یدکی، خدمات پس از فروش، آموزش نیروهای متخصص برای کار با لیفتراک بهره برد.

شرکت لیفتراک سهند با ایجاد و پذیرش نمایندگی خود، خدماتی برای تولیدکنندگان و هم برای خریداران ارائه می دهد که موجب صرفه اقتصادی، تجاری و بازاریابی خواهد شد. بنابراین مراجعه به نمایندگی های لیفتراک سهند برای هر دو طرف منافعی به همراه خواهد داشت.

مزایای مراجعه به نمایندگی لیفتراک سهند

از دید تولید کنندگان لیفتراک سهند ایجاد کردن مکانی که موجب نمایش، فروش و ارائه خدمات برای لیفتراک می شود، شرایطی فراهم می کند تا خریدار در هر نقطه از کشور بتواند با صرف هزینه مالی و زمانی بهینه، به بازدید و خرید دستگاه بپردازد. از سوی دیگر تیم های تعمیراتی که در نمایندگی لیفتراک سهند وجود دارند، موجب می شود که زمان برای حضور در محل، به میزان زیادی کمتر شود.

در نمایندگی های لیفتراک سهند و واحدهای مربوط به فروش و خدمات پس از فروش این دستگاه، حضور نیروی انسانی متخصص و کارآزموده، موجب می شود که افرادی که دارای صلاحیت هستند، در زمینه مشاوره فروش و ارائه خدمات بعد از فروش، مشتریان را به خوبی راهنمایی کنند که این موضوع برای هر خریداری جذاب خواهد بود‌. از سوی دیگر کمترین زمان پاسخ گویی و فاصله کم موجب می‌شود تا افراد برای تهیه دستگاه لیفتراک به نمایندگی های محلی مراجعه کنند.

6 دیدگاه برای “لیفتراک سهند | شرکت لیفتراک سازی سهند | قیمت لیفتراک سهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط

پاسخگوی شما هستیم 9 الی 21