لیفتراک سپاهان | لیفتراک سپاهان برقی | تجهیزات لیفتراک سپاهان

امتیاز پست
5/5
خرید لیفتراک دست دوم سپاهان

لیفتراک سپاهان ، از برندهای پر فروش لیفتراک در ایران به شمار می‌ آیند که به علت قیمت بسیار خوبی که دارند و همچنین به دلیل داشتن نمایندگی معتبر، از آن ها استقبال بسیار خوبی شده است. از جمله محصولات شرکت لیفتراک سازی سپاهان می‌توان به لیفتراک برقی سپاهان اشاره کرد که باطری این لیفتراک ها معمولا با برند سان لایت به فروش می رسند.

لیفتراک های سپاهان دارای ظرفیت‌ های مختلفی هستند که از نظر نوع کارکرد بدون فنر بندی بوده و با در نظر گرفتن محل کار به ویژه در میان قفسه بندی انبارها و همچنین برای جابجایی بارهای سنگین که خطرناک هستند، لازم است راننده دارای دید خوبی نسبت به اطراف باشد. به همین علت در طراحی لیفتراک های تولید شده توسط شرکت لیفتراک سازی سپاهان ، حداکثر راحتی و ایمنی راننده و افرادی که در محیط کار هستند در نظر گرفته شده تا به سلامت آن ها آسیبی وارد نشود.

جایگاه راننده لیفتراک سپاهان

جایگاه لیفتراک سپاهان ، جایگاه راننده لیفتراک سپاهان به علت سوار شدن و گوشه های لاستیکی ضربه گیر بسیار راحت می باشد. صندلی راننده لیفتراک سپاهان به سیستم فنربندی مجهز است و تعلیق تشک آن با وزن راننده قابل تنظیم می باشد. همچنین برای راحتی بیشتر راننده پشتی صندلی و محل استقرار آن را می توان تنظیم کرد. چون قسمت بالای ستون فرمان دارای قابلیت خم شدن است، بنابراین فضای بیشتری برای محل قرار گرفتن پاها وجود دارد و با تنظیم کردن غربالک فرمان برای راننده متناسب با شرایط او بهترین حالت ایجاد می شود.

سیستم فرمان هیدرولیک لیفتراک برقی سپاهان

سیستم فرمان هیدرولیک لیفتراک سپاهان ، لیفتراک های سپاهان دارای سیستم فرمان هیدرولیک نرم و راحتی بوده و برای انجام کارهای مجزا در آن اهرم های هیدرولیکی طراحی شده است که در قسمت راست صندلی و در دسترس راننده قرار دارند. برای اینکه جلوی اشتباهات راننده گرفته شود، پدال های گاز و ترمز مثل ترتیب اتومبیل کنار یکدیگر قرار گرفته اند. در زیر پای راننده ترمز پارک قرار دارد که با کشیدن یک اهرم آزاد می شود. در سمت راست پانل داشبورد نیز دکمه قطع اضطراری باتری قرار گرفته است.

کابین داخل لیفتراک سپاهان

کابین داخل لیفتراک سپاهان ، در طرفین این لیفتراک پله های ضد لغزش قرار دارند که موجب ورود و خروج آسان تر می شوند. در جلوی پای راننده فضای وسیعی وجود دارد که بدون هیچ نوع حرکتی موجب راحتی پای راننده می شود. در نظر گرفتن ارتفاع مناسب و استاندارد فاصله میان سر راننده و سقف کابین موجب آسایش راننده شده است. برای وضوح دید راننده لامپ های هشدار دهنده و نشانگر موجود روی کنترل قرار گرفته است. همچنین برای نشان دادن دشارژ شدن باتری از کامپیوتر تشخیص دهنده استفاده شده است که بر اساس نیاز راننده می توان آن را برنامه ریزی کرد.

مشخصات دکل لیفتراک سپاهان

مشخصات دکل لیفتراک سپاهان ، دکل این دستگاه دارای انواع مختلفی است که به صورت استاندارد و دو مرحله ای و سه مرحله ای بوده و با کمک پروفیل عریض و ریل های تو در تو موجب دید عالی برای راننده می شود. نصب رول بیرنگ های مخصوص که بر روی دکل قرار گرفته اند سبب جابجایی بار با اطمینان بالا می شوند. همچنین وجود کاسه نمدهای مخصوص سبب می شود رول بیرنگ ها همیشه روغن کاری شوند. در دکل لیفتراک برقی سپاهان جک های بالابر هیدرولیک وجود دارند که برای جابجایی بی صدا و مطمئن بار به کار رفته اند.

سیستم ترمز لیفتراک برقی سپاهان

سیستم هیدرولیک لیفتراک سپاهان

سیستم هیدرولیک لیفتراک سپاهان ، برای کنترل سیستم هیدرولیک از ریزپردارنده استاندارد استفاده شده است. میزان دقیق جریان روغن هیدرولیک با مجموعه اهرم بندی دستی و پتانسیومتر متغیر خواهد بود. بنابراین از انرژی باتری لیفتراک لیتیومی به صورت بهینه استفاده می‌ شود و موجب کاهش صدای دستگاه خواهد شد.

در سیستم هیدرولیک پمپ دنده ای کارایی وجود دارد که بدون صدا می باشد. مسیرهای عبور روغن در صورت امکان کوتاه انتخاب می شوند تا سیستم دارای بیشترین فشار باشد. بنابراین کم بودن فشار روغن هیدرولیک در مسیر برگشت و به کار بردن بهترین قطعات و تجهیزات هیدرولیک در این دستگاه باعث مصرف بهینه از انرژی باطری شده است. برای اینکه وظایف قطعات هیدرولیکی دستگاه با ظرافت انجام شوند، شیر کنترل این دستگاه دارای عملکرد دقیق و اساسی می باشد.

سیستم ایمنی فیلتر روغن هیدرولیک دستگاه دارای کارایی بسیار عالی بوده و موجب برقراری جریان کامل روغن در کل سیستم می‌ شود. اگر حادثه ای به وجود آید یا شیر شیلنگ هیدرولیک پاره شود، با کمک شیرهای ایمنی حرکت به طرف پایین دکل کنترل خواهد شد یا جلوی بروز حوادث ناگوار گرفته می شود. با استفاده از لامپ های هشدار دهنده گرفتگی فیلتر هیدرولیک اعلام خواهد شد و برای تعویض فیلتر از شمارش معکوس استفاده می شود.

سیستم فرمان لیفتراک سپاهان

سیستم فرمان لیفتراک سپاهان ، سیستم فرمان این دستگاه با کمک ریزپردازنده الکترونیکی کنترل می شود.

جوشکاری اکسل اسکلت فرمان دستگاه با ایمنی زیادی صورت گرفته و بر روی بوش های لاستیکی قرار گرفته موجب راحتی راننده و سلامت بار می شود. برای محافظت بیشتر شافت و سیلندر داخل اسکلت اکسل نصب شده اند.

سیستم ترمز لیفتراک سپاهان

سیستم ترمز لیفتراک سپاهان ، برای ایمنی هر چه بیشتر لیفتراک و همچنین مصرف بهینه انرژی، سه ترمز جداگانه در این دستگاه به کار رفته است. این سه ترمز عبارتند از:

Regenerative Brake- 1

۲- ترمز هیدرولیک

۳ -ترمز دستی مکانیکی

شاسی بدنه لیفتراک سپاهان

طراحی شاسی لیفتراک سپاهان با کمک کامپیوتر به گونه ای صورت گرفته است که شاسی به طور یکپارچه و یکدست ساخته شود. بر اساس آزمایش های مداوم مقاومت پیچشی و استحکام شاسی لیفتراک اثبات شده است و برای پایداری و استحکام بیشتر دستگاه در داخل شاسی، مخزن روغن هیدرولیک لیفتراک به درستی طراحی شده است. این مخزن دارای ظرفیت ۴۴ لیتر می باشد.

تجهیزات هیدرولیک لیفتراک سپاهان

رایانه تشخیص دهنده برای هشدار دادن به راننده لیفتراک

دکل با دید عالی به ارتفاع ۳۳۰۰ میلیمتر

لاستیک توپر سوپر الاستیک

حفاظ بالای سر راننده ، استاندارد

صندلی راحت فو نر بندی شده با رعایت اصول آرگونومی

آینه های جانبی

مجموعه چراغ های مختلف لیفتراک که شامل چراغ های جلو و عقب،چراغ و بوق دنده عقب و چراغ های راهنما تو رمز می باشد.

حمل کننده شاخک

*کمربند ایمنی

تجهیزات سفارشی لیفتراک سپاهان

قطعات سفارشی لیفتراک سپاهان ، می توان برای دستگاه لیفتراک برقی سپاهان تجهیزات اضافی را سفارش داد که این تجهیزات عبارتند از:

اتاق مسقف راننده همراه با شیشه جلو

کابین کامل شامل شیشه جلو ،ع قب ، سقف، دربهای کناری

دکل با ارتفاع وک اربری مختلف (دو یا سه مرحله ای )

دکل مخصوص جهت ورود در داخل کانتیر

سر شاخک لیفتراک با طول های متفاوت

تجهیزات اضافی برای نصب بر روی کابین راننده برایراحتی بیشتر مانند آینه وسط ، پنکه و …

شاخک لیفتراک با طول های متفاوت

تجهیزات هیدرولیک لازم جهت نصب الحاقیه

الحاقیه های متنوع وگوناگون از قبیل حرکت عرضی موقعیت دهنده شاخک ، (Side Shifter) شاخک ها، رول گیر ،عدل گیر ،کارتن گیر  (Fork Positioner)

بشکه گیر ، شاخک گردان مخصوص ریخته گری وغیره …

شیر هیدرولیک چهار راهه وشیلنگ ها و اتصالات مختلف

از دیگر قسمت های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سیستم هوشمند جهت خاموش کردن دستگاه در هنگام افزایش دمای موتور وکنترلر ، اینورتور وکنتاکتور مرکزی

سیستم جلوگیری کننده از سقوط بار در هنگام پارگی

سیستم جلوگیری از حرکت دستگاه در هنگام ترک صندلی توسط اپراتور

شیلنگ های هیدرولیک

سیستم هشدار دهنده جهت سرویس دوره ای لیفتراک

تجهیزات بدنه لیفتراک برقی سپاهان

باطری لیفتراک برقی سپاهان

باطری لیفتراک سپاهان برای ولتاژ و آمپرهای مختلف با توجه به مدل لیفتراک و شارژر باطری مورد نظر، دارای قیمت های مختلفی می باشد. برای خرید باطری لیفتراک برقی سپاهان می توانید به صورت اینترنتی عمل کنید و با مراجعه به سایت های فروش لیفتراک سپاهان از خدماتی مانند مشاوره قبل از فروش و ارزیابی قیمت ها استفاده کنید. در سایت های عرضه کننده لیفتراک برقی سپاهان این دستگاه با تضمین کیفیت و ارائه گارانتی های معتبر به فروش می‌ رسد.

همچنین می توان از طریق این سایت ها انواع شارژرهای باطری لیفتراک برقی سپاهان را تهیه کرد. باطری لیفتراک برقی سپاهان باید به صورت دوره ای بازرسی شود و مطابق با یک برنامه منظم شارژ و دشارژ آن صورت گیرد. همچنین باید برای بررسی غلظت اسید باتری مطابق با دستورالعمل‌ ها اقدامات لازم را انجام داد.

انواع مدل های لیفتراک برقی سپاهان

انواع مدل های لیفتراک برقی سپاهان ، لیفتراک های برقی سپاهان دارای انواع مختلفی می باشند که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لیفتراک برقی سپاهان ۲ و ۲٫۵ تن SEM2025
  • این لیفتراک ها دارای باطری با مشخصات : ۸۰ ولت ۳۶۰ الی۵۶۰ آمپر ساعت هستند.
  • لیفتراک برقی سپاهان ۳ و ۳٫۵ تن SEM3035

مشخصات باطری این نوع لیفتراک به این صورت است:

باتری مصرفی ۸۰ ولت ۳۶۰ الی۵۶۰ آمپر ساعت برای لیفتراک ۳ تن و باتری ۸۰ ولت ۵۶۰ آمپر ساعت برای لیفتراک ۳/۵ تن

لیفتراک برقی سپاهان مدل SEM20   SEM25  SEM30  SEM35

این دستگاه دارای باطری با ظرفیت ۰۸ ولت/ ۰۶۳ یا ۰۶۵ آمپر ساعت ۰۸ ولت / ۰۶۵ آمپر ساعت می باشد.

قابلیت های لیفتراک برقی سپاهان

قابلیت های لیفتراک برقی سپاهان ، لیفتراک برقی سپاهان ‌به موتور و باطری بسیار قوی مجهز می باشد و چون فاقد هر نوع آلایندگی و احتراق می باشد، به عنوان دوستدار محیط زیست شناخته می‌شود. در این دستگاه موتوری از نوع AC به کار رفته است که دارای ضریب ایمنی بالایی بوده و از سیستم باز تولید انرژی استفاده می‌کند. دکل این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که اپراتور بتوانند دید بسیار خوبی نسبت به برداشت و بالابری بار بر اساس اصول ایمنی داشته باشد.

صندلی لیفتراک برقی سپاهان ارگونومیک بوده و کاملا فنر بندی شده است و دارای قابلیت تنظیم وزن لیفتراک بوده و باعث می شود تا جلوی خستگی و درد های مفصلی اپراتور گرفته شود و اپراتور در زمان کار احساس راحتی داشته باشد. این دستگاه برای جلوگیری از آسیب رسیدن به لیفتراک و اپراتور دارای سیستم های ایمنی متعددی می باشد.

لیفتراک برقی سپاهان دارای قابلیت نصب انواع دکل از ارتفاع تقریباً سه تا ۷ متری است‌ .

این دارای قابلیت انتخاب امکانات جانبی لیفتراک مثل انواع الحاقیه  عدل گیر، بشکه گیر، ساید شیفتر، رول گیر فورک پوزیشنر و … می باشد.

همچنین می توان تجهیزات ایمنی اضافه تری مانند تجهیزات لازم برای به کارگیری دستگاه در شرایط خاص را به دستگاه اضافه کرد تا موجب راحتی و آسایش بیشتر راننده شود.

در ادامه شما را با بخش های مختلف لیفتراک برقی سپاهان آشنا می کنیم.

سیستم ایمنی ATSL لیفتراک برقی سپاهان

سیستم ایمنی ATSL لیفتراک برقی سپاهان ، در صورتی که دستگاه لیفتراک در سطح شیبدار توقف کند و سیستم ترمز فعال نباشد، با استفاده از انرژی باتری و فعالیت موتور حرکت، دستگاه به اندازه چند ثانیه در حالت سکون باقی می‌ماند و وقتی این زمان به پایان رسید، دستگاه می‌تواند روی سطح شیبدار به آرامی حرکت کند تا به سطح بدون مانع و یا بدون شیب برسد که باعث توقف دستگاه شده و از بروز آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌ کند.

قیمت لیفتراک سپاهان

نام محصول ارتفاع رنگ قیمت لیفتراک سپاهان
لیفتراک سپاهان ۱۶٫۵ زرد لیفرتاک سپاهان
لیفتراک سپاهان برقی ۲۱٫۲ زرد لیفتراک سپاهان
لیفتراک سپاهان دیزلی ۲۰٫۵ زرد لیفتراک سپاهان
لیفتراک سپاهان گازی ۲۸٫۳ زرد لیفتراک سپاهان
لیفتراک سپاهان دوگانه ۳۷ زرد لیفتراک سپاهان

3 دیدگاه برای “لیفتراک سپاهان | لیفتراک سپاهان برقی | تجهیزات لیفتراک سپاهان

  1. علی میگوید:

    من تعریف لیفتراک سپاهان را زیاد شنیدم ولی برای شرکت خودمان نمیدانم از چه نوعی استفاده کنم لطفا کمک کنید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط

پاسخگوی شما هستیم 9 الی 21