لیفتراک هپکو | نمایندگی لیفتراک هپکو

امتیاز پست
5/5
لیفتراک هپکو

لیفتراک هپکو ، امروزه شرکت های بسیار زیادی هستند که به تولید لیفتراک پرداخته اند. یکی از بزرگترین شرکت های لیفتراک سازی در ایران، شرکت لیفتراک هپکو می باشد. لیفتراک هپوکو طرفداران زیادی دارد. این شرکت علاوه بر لیفتراک ماشین آلات کشاورزی، واگن، کامیون، جرثقیل، ماشین آلات صنعتی، تجهیزات معدنی، تجهیزات نیروگاه و… نیز تولید می کند. شرکت هپکو سال ۱۳۵۱ در شهر اراک تاسیس شد. لازم به ذکر است لیفتراک آریا نیز یکی دیگر از برندهای معروف و با کیفیت ایرانی است. در همین راستا دینولیفتراک به عنوان مرکز فروش لیفتراک آرکا در خدمت شما دوستان می‌باشد.

این شرکت فعالیت خود را با تولید ماشین آلات سنگین آغاز کرد. شرکت هپکو پس از ۳ سال با همکاری شرکت های نویستار اینترنشنال آمریکا، بوکیلین فرانسه، صنایع سنگین ساکائی ژاپن، دایناباک سوئد و لوکومو فنلاند به طور رسمی کار خود را شروع کرد.
شرکت هپوکو پس از انقلاب توسط دولت مصادره شد و امروزه نیز شرکت هپوکو وسایل و تجهیزات مختلفی از جمله لیفتراک تولید می کند. اگر قصد خریداری لیفتراک هپوکو را دارید می توانید به فروش لیفتراک هپکو مراجعه کنید.

لیفتراک دیزلی هپکو

لیفتراک دیزلی هپکو ، لیفتراک ها انواع مختلفی دارند. هر یک از این لیفتراک ها با توجه به ویژگی هایی که دارند برای فعالیت های مختلفی مناسب می باشند. انواع لیفتراک شامل: لیفتراک برقی، لیفتراک دیزلی، لیفتراک دوگانه سوز و… می باشد. در این قسمت ما می خواهیم لیفتراک دیزلی هپوکو را به شما معرفی کنیم.

لیفتراک دیزلی هپکو چیست؟ یکی از انواع لیفتراک، لیفتراک دیزلی می باشد که محبوبیت زیادی دارد. لیفتراک های دیزلی سرعت بالایی دارند و در کارخانه ها و کارگاه های زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. لیفتراک های دیزلی با توجه به سوختی که استفاده می کنند گازها و دودهای مضری تولید می کنند که تنفس آن ها برای انسان مضر می باشد. به همین دلیل لیفتراک های دیزلی معمولا در محیط های باز مورد استفاده قرار می گیرند.

افرادی که می خواهند از لیفتراک دیزلی هپکو در محیط های بسته استفاده کنند باید برای کاهش میزان خروج دودهای مضر از تصفیه کننده و کاتالیزور استفاده کنند. لیفتراک های دیزلی مقاومت بالایی دارند و می توانند اجسام مختلف با وزن های مختلف را جا به جا کنند. اگر تمایل دارید سرعت جا به جایی تجهیزات را در کارخانه یا کارگاه خود افزایش دهید می توانید از لیفتراک دیزلی هپکو استفاده کنید. برای خرید لیفتراک دیزلی هپکو می توانید به مرکز فروش لیفتراک دیزلی هپکو مراجعه کنید.

ویژگی های لیفتراک دیزلی هپکو 

ویژگی های لیفتراک دیزلی هپکو ، در مطالب قبل درباره ی لیفتراک دیزلی هپکو صحبت کردیم، در این قسمت نیز به بررسی ویژگی های لیفتراک دیزلی هپکو خواهیم پرداخت. لیفتراک های دیزلی هپکو کاربردهای گسترده ای دارند.

کاربردهای لیفتراک دیزلی هپکو : لجستیک و توزیع کالا، حمل و نقل کالا ها در انبارهای وسیع، کاربرد در صنایع ساخت و ساز، حمل ظروف حاوی مواد شیمیایی صنعتی و… می باشد.

ویژگی های لیفتراک دیزلی هپکو شامل: رانندگی آسان، کنترل راحت دستگاه، کاهش هزینه ها، امنیت بسیار بالا، افزایش راندمان کار، کاهش و صرفه جویی در مصرف سوخت، سیستم پایدار حمل بار، مجهز به سیستم خنک کننده ی موتور، نیازمند تعمیر و سرویس به صورت دوره ای، سیستم ترمز پیشرفته و… می باشد.

در این قسمت ما همه ی ویژگی های لیفتراک دیزلی هپکو را نام بردیم. برای خرید لیفتراک دیزلی هپوکو می توانید به فروش لیفتراک هپکو مراجعه کنید.

تعمیر لیفتراک هپکو

لیفتراک برقی هپکو

لیفتراک برقی هپکو ، یکی دیگر از انواع لیفتراک، لیفتراک برقی می باشد. لیفتراک های برقی به دلیل ویژگی هایی که دارند محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده اند. این لیفتراک ها مثل لیفتراک های دیزلی و دوگانه سوز موتور ندارند و به وسیله ی باتری لیفتراک لیتیومی کار می کنند. لیفتراک برقی هپکو سرعت بسیار زیادی دارد و در مکان های مختلفی کاربرد دارند. لیفتراک های برقی بسیار کم سر و صدا هستند و دود و آلاینده ای تولید نمی کنند.

در بعضی از کارخانه ها شرایط ویژه ای وجود دارد و نباید از ماشین آلاتی که دود تولید می کنند استفاده کرد. لیفتراک برقی هپکو برای این کارخانه ها و کارگاه ها مناسب می باشند. برای خرید لیفتراک برقی هپوکو می توانید به مرکز فروش لیفتراک برقی هپوکو مراجعه کنید.

ویژگی های لیفتراک برقی هپکو

ویژگی های لیفتراک برقی هپکو ، لیفتراک های برقی هپکو با توجه به ویژگی های خاصی که دارند در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و کاربردهای گسترده ای دارند. اگر تمایل دارید از کاربردهای لیفتراک برقی هپوکو مطلع شوید، تا پایان آگهی همراه ما باشید.

کاربردهای لیفتراک برقی هپکو شامل: حمل و نقل کالا در انبارها، کارایی و کاربرد بالا در انبارهای کوچک، جا به جایی کالاهای مختلف در وزن ها و شکل های مختلف می باشد.

ویژگی های لیفتراک برقی هپکو : تولید سر و صدای بسیار کم، عدم تولید آلودگی، هزینه ی مناسب، ایمنی بالا، طول عمر بالا و… می باشد.

اگر ویژگی های لیفتراک برقی هپکو را مطالعه کردید و قصد خرید آن را دارید می توانید در ادامه از قیمت لیفتراک هپکو مطلع شوید.

قیمت لیفتراک هپوکو

قیمت لیفتراک هپکو ، این روزها به دلایل مختلف قیمت همه ی اجناس بالا رفته است و به صورت روزانه تغییر می کند. قیمت لیفتراک هپکو نیز ثابت نیست، هر یک از شما عزیزان که قصد خرید لیفتراک هپکو را دارید برای اطلاع از قیمت لیفتراک هپکو می توانید به مرکز فروش لیفتراک برقی هپکو و لیفتراک دیزلی هپکو مراجعه کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط

پاسخگوی شما هستیم 9 الی 21