لیفتراک یال | لیفتراک برقی یال | لیفتراک یال دیزلی

امتیاز پست
5/5
تعمیر تخصصی لیفتراک یال

لیفتراک یال ، در گذشته های بسیار دور انسان ها وسیله های مختلف را با دست جا به جا می کردند. منتقل کردن وسایل سنگین با دست کار آسانی نبود به همین دلیل آنها تصمیم گرفتند وسیله ای برای انتقال این وسایل طراحی و تولید کنند. اولین وسیله ای که به این منظور ساخته شد گاری بود. پس از مدتی با پیشرفت تکنولوژی و کشف برق انسان ها توانستند وسیله ی مناسب تری به نام لیفتراک تولید کنند. لیفتراک یال چیست؟ لیفتراک وسیله ای برای جا به جایی اجسام به صورت افقی و عمودی می باشد.

لیفتراک های اولیه فقط می توانستند وسایل را به صورت افقی جا به جا کنند اما لیفتراک های امروزی توانایی جا به جایی اجسام در ارتفاع را نیز دارند. اگر قصد خرید لیفتراک یال را دارید برای خرید لیفتراک یال می توانید به مرکز فروش لیفتراک یال مراجعه کنید.

لیفتراک دیزلی یال

لیفتراک دیزلی یال ، یکی از انواع لیفتراک، لیفتراک دیزلی می باشد. لیفتراک های دیزلی ویژگی های مخصوص خود را دارند. این لیفتراک ها با توجه به سوختی که مصرف می کنند توانایی بیشتری در انتقال وسایل دارند و می توانند وسایل سنگین را تا ارتفاع زیادی جا به جا کنند. لیفتراک دیزلی معمولا برای استفاده در محیط های باز مناسب می باشند. لیفتراک های دیزلی با توجه به سوختی که مصرف می کنند آلاینده های مضری تولید می کنند که تنفس آنها برای انسان ها مضر می باشد.

یکی از راه های کاهش تولید این آلاینده ها استفاده از کاتالیزور و تصفیه کننده اگزوز می باشد. اگر قصد دارید لیبفتراک دیزلی را در محیط های بسته مورد استفاده قرار دهید حتما باید از کاتالیزور و تصفیه کننده استفاده کنید. لیفتراک های دیزلی مزایا و معایب مختلفی دارند که در ادامه هر یک از آنها را نام می بریم. برای خرید لیفتراک دیزلی یال می توانید به نمایندگی لیفتراک دیزلی یال مراجعه کنید.

ویژگی های لیفتراک دیزلی یال

ویژگی های لیفتراک دیزلی یال ، هر یک از لیفتراک های دوگانه سوز، برقی و دیزلی مزیت ها و معایب مختلفی دارند و در مکان های متفاوتی کاربرد دارند.

کاربردهای لیفتراک دیزلی یال: توزیع کالاهای مختلف با شکل های مختلف، انتقال کالاها در انبارهای بزرگ، استفاده در صنایع ساخت و ساز و حمل ظروف مواد شیمیایی صنعتی می باشد.

ویژگی های لیفتراک دیزلی یال شامل: رانندگی راحت، کنترل آسان لیفتراک، امنیت بالا، هزینه ی پایین، بالا بودن راندمان کار، کاهش مصرف سوخت، سیستم پایدار حمل بار، مجهز به سیستم خنک کننده موتور و… میباشد.

مزایای لیفتراک های دیزلی

  • گشتاور بالا
  • قدرت بالا
  • تنوع بالا

معایب لیفرتاک های دیزلی

  • ایجاد آلودگی هوا
  • ایجاد آلودگی صوتی
  • هزینه تعمیرات بالا

همه ی ویژگی های لیفتراک دیزلی یال در این قسمت نام برده شد. اگر برای شغل خود نیاز به لیفتراک دیزلی یال دارید و به دنبال مرکز فروش لیفتراک دیزلی یال هستید می توانید به مرکز فروش لیفتراک دیزلی یال مراجعه کنید.

تعمیر لیفتراک یال

لیفتراک برقی یال

لیفتراک برقی یال ، یکی از مدل های بسیار محبوب لیفتراک، لیفتراک برقی می باشد. لیفتراک های برقی مثل لیفتراک های دوگانه سوز و دیزلی موتور ندارند و به وسیله ی باتری کار می کنند. باتری لیفتراک های برقی شارژی هستند و پس از چند ساعت استفاده باید مجددا شارژ شوند.

لیفتراک های برقی آلودگی صوتی و آلاینده های مضر تولید نمی کنند و برای محیط زیست مضر نیستند. لیفتراک های برقی معمولا در محیط های بسته مورد استفاده قرار می گیرند. در بعضی از کارخانه و کارگاه های تولیدی تولید دود باعث اختلال روند کار می شود. لیفتراک های برقی برای این کارخانه ها بسیار مناسب می باشند. برای خرید لیفتراک برقی یال به مرکز فروش لیفتراک برقی یال مراجعه کنید.

ویژگی های لیفتراک برقی یال

ویژگی های لیفتراک برقی یال ، همانطور که در مطالب قبل ذکر شد، لیفتراک های برقی طرفداران بسیار زیادی دارند و در مشاغل مختلف کاربرد دارند.
ویژگی های لیفتراک برقی یال شامل: هزینه نگهداری پایین، عمر طولانی، دوام بالا، باتری قابل شارژ، سازگاری با محیط زیست و… می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به ویژگی های لیفتراک برقی یال می توانید به لیفتراک برقی یال مراجعه کنید.

قیمت لیفتراک یال

قیمت لیفتراک یال ، امروزه با توجه به نوسانات بازار و تحریم های انجام شده قیمت همه ی لوازم افزایش بسیار زیادی پیدا کرده است. قیمت لیفتراک یال نیز مثل دیگر تجهیزات افزایش پیدا کرده است. قیمت لیفتراک یال ثابت نیست و به صورت روزانه محاسبه می شود. برای اطلاع از قیمت لیفتراک یال می توانید مرکز فروش لیفتراک یال مراجعه کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط

پاسخگوی شما هستیم 9 الی 21