لیفتراک تویوتا | لیفتراک برقی تویوتا | فروش لیفتراک تویوتا

امتیاز پست
5/5
لیفتراک تویوتا

لیفتراک تویوتا ، در میان لیفتراک های ژاپنی یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین لیفتراک ها که از برندهای مشهور در حال حاضر لیفتراک در دنیا می باشد، لیفتراک تویوتا است.

این کمپانی معروف نخستین بار دستگاه انبارداری خود را در سال ۱۹۵۶ در کشور ژاپن ساخته و به بازار عرضه کرده است. در رابطه با تجهیزات لیفتراک برقی موجود در بازار باید گفت لیفتراک های ژاپنی تویوتا دارای جایگاه بسیار با اهمیتی می باشد و در بین رقبا حرف اول را در رابطه با تجهیزات برقی و الکتریکی های برقی خواهد زد.

بنابراین این برند دارای طرفداران زیادی می باشد. لیفتراک برقی تویوتا دارای وزن های کاری مختلف بوده و این موضوع جهت پوشش تناژ بار های مختلف مناسب است. تویوتا از برندهای معروف و با کیفیت است که به علت عمر طولانی و عملکرد بسیار خوبی که دارد، همیشه یک دستگاه مطلوب و قابل اعتماد برای کارشناسان امر محسوب شده است.

تویوتا از برندهای بسیار معروف و تجهیزات انبارداری در دنیا می باشد که در سراسر دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد. این برند به یک نماد از کارایی و کیفیت در همه جای دنیا تبدیل شده است. در رابطه با تفاوت قدرتی موتورهای لیفتراک تویوتا باید گفت که موتورهای احتراقی دیزلی با سوخت گازوئیل دارای قدرت عملکردی بیشتری در مقایسه با دیگر دستگاه ها با نیروهای پیشرو آن متفاوت می باشد. برند تویوتا دارای انواع ماشین های انبارداری بوده و این برند فاقد تجهیزات سنگین می باشد.

لیفتراک تویوتا به دلیل داشتن ظرافت و ظاهر زیبا در کنار قدرت در هر شرایط محیطی رضایت مشتریان خود را جلب کرده است. همچنین این لیفتراک از آلودگی بسیار کمی برخوردار بوده و برای انجام دادن پروژه ها می توان از آن در هر زمانی و یا مکانی استفاده بسیار خوبی کرد.

لیفتراک برقی تویوتا
ویژگی های مهم برای انتخاب لیفتراک تویوتا


ویژگی های مهم برای انتخاب لیفتراک تویوتا ، با وجود تکنولوژی روز دنیا و سیستم ایمنی او پی اس یا حسگر حضور اپراتور که دارای سیستمی از حسگرها است که در لیفتراک تویوتا به کار رفته سبب شده تا در صورت ترک صندلی کابین توسط راننده و اپراتور، دستگاه از هر حرکت ایستاده و دستگاه و دکل دستگاه غیر متحرک شوند. بنابراین از بروز حوادث و صدمات جلوگیری خواهد شد.

به کار بردن سیستم ایمنی اس یا سیستم پایداری فعال در لیفتراک تویوتا باعث شده تا سیستم دارای پایداری و کنترل تعادل اکسل عقب دستگاه باشد و همچنین سیستم های هماهنگ کننده چرخ های پشت تجهیزات و سیستم های عملکردی علت نگهداری محموله های درحال حمل و جابجایی در حالت مختلف و تنظیم کننده حرکت و شاخک دستگاه s به هنگام حمل بار از آسیب دیدن بار یا کاربر و همچنین محیط کاری و غیره در هنگام دور زدن لیفتراک هیچ گونه صدمه ای به وجود نیاید.

در رابطه با انواع لیفتراک تویوتا باید گفت که برای این موضوع معیارهای مختلفی مطرح می شود که از جمله می توان به دارا بودن امکاناتی که باعث می‌شود ورود دستگاه به داخل کانتینر صورت گیرد را مثال زد. در این مورد باید گفت که این موضوع این شاخص از مهمترین موارد می باشد. زیرا یکی از اولین اولویت‌های خریداران به شمار می آید. همچنین در بسیاری از مواقع نیاز به ورود دستگاه به داخل کانتینر باری خواهد بود. در واقع این موضوع خود امری شاخص و تعیین کننده است که علت آن بررسی خواهد شد. در این میان چند عامل فردی نیز مطرح هستند.

در رابطه با خاصیت کانتینر روی دستگاه باید گفت که جهت فعال کردن این ویژگی به پیش شرط هایی نیاز خواهد بود. در واقع ابزارهایی هستند که به طور جانبی به ادوات تویوتا اضافه خواهد شد و بیشتر جنبه الحاقیه و فنی و فیزیکی خواهند داشت. یکی از مهمترین مولفه ها در این میان ابعاد می باشد که بستر ساز این ویژگی خواهد بود. ابعاد دارای مقدار اندازه عددی طول، عرض و ارتفاع دستگاه می باشد.

در صورتی که قابلیت های استاندارد وجود نداشته باشند مانند ابعاد نمی توان دستگاه را به داخل کانتینر وارد کرد. بنابراین اولین و اصلی ترین شرط ابعاد لیفتراک خواهد بود. در صورتی که ابعاد عرضی و طولی بیشتر از ۱۰۹ ورودی کار باشد پس از بزرگتر بودن معیارهای ابعادی مثل انجام عملیات بارگیری داخل کانتینر جلوگیری خواهد شد.

ولی علت اینکه این موضوع دارای اهمیت بسیار زیاد است چیست؟ قابلیت داخل شدن در کانتینر توسط لیفتراک در برخی مواقع نیاز به ویژگیهای محیطی کار دارد که از دستگاه مناسب استفاده شود. تجهیزاتی که دارای امکانات بسیار مطلوب باشند. بنابراین تا حدودی مشخص خواهد شد که فضای های کاری می توانند برای به وجود آوردن پیشنهادهای بهتر جهت طراحی و ارزیابی دستگاه به کار روند.

در واقع باید گفت که محیط نقش بسیار مهمی به طراحی و توسعه لیفتراک دارد. برای مثال محیط هایی که دارای آب و هوای سرد و خشک، بارانی، کوهستانی و مرطوب باشند در مشخصات فنی لیفتراک موجب به وجود آوردن تغییراتی خواهد شد. در این رابطه باید گفت نوع فعالیت شغلی و اینکه با چه عواملی صورت می‌گیرد نیز از موارد تاثیرگذار در این زمینه خواهد بود.

لیفتراک تویوتا

به کار بردن دستگاه لیفتراک آن هم در هرنوع و مدلی در سردخانه‌ها امکان‌پذیر نیست. بنابراین با توجه به ماهیت کاری محیط کاری و موارد دیگر نوع لیفتراک تعیین خواهد شد. در چنین فضاهایی معمولاً از مدل‌های مشخصی از لیفتراک تویوتا استفاده می شود.

برای محیط های بهداشتی و غذایی مثل سردخانه ها بهتر است که از لیفتراک برقی تویوتا استفاده شود. از مهمترین عواملی که برای انتخاب این مدل از تجهیزات برای این نوع از فعالیت ها استفاده می شود، این است که لیفتراک برقی تویوتا و دیگر تجهیزات برقی آن گازهای آلاینده تولید نمی کند. علت نداشتن آلودگی و آلاینده های این دستگاه ها را برای این محیط ها مناسب کرده است‌.

استفاده از فضای کاری باعث شده تا این الزامات اجتناب ناپذیر باشند. از آنجایی که سردخانه ها مواد غذایی را ذخیره می کنند، بنابراین محیط های با فضای مناسب و دمای مطلوب برای نگهداری و مواد غذایی لازم است تا فاسد نشوند. پس باید این کالاها در فضاهایی که آلودگی نداشته باشد، نگهداری کرد، زیرا آلودگی با محیط و کالا دارای ناسازگاری خواهد بود.

لیفتراک برقی تویوتا

لیفتراک برقی تویوتا ، با استفاده از یک موتور برقی ac نیروی محرکه لیفتراک برقی تویوتا تامین خواهد شد. این موتور دارای قدرت زیاد و توان بالایی می باشد. در موتور ac ظرفیت باتری بسیار بالا تا ۴۸ وات ۶۲۵ آمپرساعت بوده که دارای قدرت شارژ ۴۸ ولت آمپر جهت شارژ باطری لیفتراک می باشد. همچنین برای بالا بردن راندمان و کم کردن فشار روی باطری در لیفتراک برقی تویوتا از لامپ های کم مصرف ال ای دی استفاده خواهد شد.

در لیفتراک برقی تویوتا سرعت حرکت بین ۱۴ تا ۱۸ کیلومتر در ساعت بوده و این مدل لیفتراک دارای بارگیری نرم و روان حرکت با چهار لاستیک توپر می باشد که سبب شده این نوع لیفتراک برای هر اپراتور یک گزینه بسیار خوب خواهد بود که دارای قابلیت مانور بالا و مصرف انرژی کم بوده که موجب می‌شود سیستم فعال کنترل برای پایداری و سرعت گیر زاویه دکل از سقوط بار جلوگیری شود که از جمله مزایای این لیفتراک تویوتا به شمار می آید.

همچنین در رابطه با دیگر ویژگی های لیفتراک برقی تویوتا باید گفت که دارای صندلی راحت و زاویه دید بسیار مناسب می باشد و از سهولت در تعویض باتری برخوردار است. شروع حرکت این لیفتراک بر روی شیب ها بسیار نرم بوده و هیچ لرزشی ایجاد نخواهد کرد. همچنین این لیفتراک به سیستم‌های ایمنی SAS (انتخابی) , OPS مجهز می باشد.

لیفتراک دیزلی تویوتا

لیفتراک دوگانه سوز تویوتا ، در رابطه با ویژگی‌های لیفتراک دیزلی تویوتا باید گفت که این لیفتراک دارای مقاومت بسیار بالا در حجم کار زیاد می باشد. جهت این حجم کار موتورهای دیزلی دارای شش سیلندر قدرتمند است که دارای حجم ۵۶ کیلو وات در سری مختلف بوده همچنین حجم موتور و سیلندر در سری های مختلف دارای انواع گوناگونی خواهد بود.

استفاده از موتور دیزلی موجب تأمین نیروی محرکه این نوع لیفتراک تویتا خواهد شد و از دیگر قابلیت‌های آن می‌توان گشتاور بالای آن آن را نام برد. از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد این نوع لیفتراک می‌توان به سرویس بسیار آسان آن اشاره کرد.

صندلی گردان با ۲۰ درجه چرخش به سمت چپ جهت ورود و خروج اپراتور و ۷۱ و نیم درجه به سمت راست جهت تعویض اپراتور از دیگر ویژگی های این نوع لیفتراک توتیتا است. همچنین این لیفتراک دارای قابلیت متعادل کننده با کنترل فعال و محور عقب است که به چرخش و مانور لیفتراک جهت چرخیدن در محیط‌های مختلف کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

لیفتراک دیزلی تویوتا دارای صفحه نمایش چند منظوره برای نمایش دادن انواع آمپر می باشد. همچنین به سیستم فرمان هیدرولیک برای راحتی راننده لیفتراک مجهز بوده و دستگیره کمکی متصل به ستون عقب برای کمک کردن به دید عقب اپراتور در آن به کار رفته است. این نوع لیفتراک به سیستم SAS (انتخابی) , OPS مجهز می باشد.

فروش لیفتراک تویوتا

لیفتراک دوگانه سوز تویوتا

لیفتراک دوگانه سوز تویوتا ، در رابطه با لیفتراک گازی تویوتا باید گفت که در لیفتراک های دوگانه سوز یا گازی تویوتا نیروی محرکه از طریق یک موتور دوگانه سوز گازی و بنزینی تامین خواهد شد. به این علت یکی از مزیت‌های این لیفتراک آلودگی پایین و مصرف بهینه در مقایسه با دیگر لیفتراک های دیزلی می باشد.

لیفتراک های گازی تویوتا یا لیفتراک های دوگانه سوز تویوتا نیروی محرکه خود را از یک موتور دوگانه سوز گازی و بنزینی تامین می کنند این دلیل یکی از مزیت های این لیفتراک ها تولید آلودگی بسیار پایین و مصرف بهینه نصبت به لیفتراک های دیزلی هست.

لیفتراک دوگانه سوز تویوتا دارای گیربکس اتوماتیک بوده و یک دنده برای جلو و یک دنده عقب در آن به کار رفته است. صندلی های چرخشی، جای دست کنار ستون عقب، زاویه دید خوب، مجهز بودن به سیستم‌های ایمنی SAS (انتخابی) , OPS و صفحه نمایشگر دیجیتال چند منظوره از دیگر ویژگی‌های آن به شمار می‌آید.

درخواست خرید لیفتراک تویوتا

درخواست خرید لیفتراک تویوتا ، در رابطه با خرید لیفتراک تویوتا باید گفت که برای خرید این محصول باید کسب اطلاعات فنی درباره آن را انجام داد. برای این منظور می توانید به شرکت های تامین کننده لیفتراک تویوتا در ایران مراجعه کنید که در راستای گسترش فعالیت خود به نیازهای مشتریان به خوبی پاسخ خواهند داد و فروش انواع لیفتراک تویوتا از تناژ ۱ تا ۲۵ تن را انجام می‌دهند و همچنین این شرکت‌ها می‌توانند پذیرش سفارش مدل های خاص و مورد نظر مشتری را را انجام دهند.

برای خرید اینترنتی لیفتراک تویوتا از طریق این سایت می توانید درخواست خرید لیفتراک تویوتا را با پر کردن فرم مربوط به آن انجام داده و کارشناسان و کارشناسان فروش مشاوره های رایگان در کمترین زمان ممکن را در اختیار شما خواهد گذاشت.

از خدماتی که این سایت برای عرضه لیفتراک تویوتا برای مشتریان در نظر می گیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • تنوع در کیفیت و برند
  • فروش با شرایط اقساط و بدون بهره
  • تضمین اصالت کالا با ارائه مدارک
  • گارانتی بلند مدت با توجه به نوع دستگاه
  • انجام سرویس دوره ای رایگان
  • مشاوره رایگان خرید

7 دیدگاه برای “لیفتراک تویوتا | لیفتراک برقی تویوتا | فروش لیفتراک تویوتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط

پاسخگوی شما هستیم 9 الی 21