تعمیرگاه لیفتراک

امتیاز پست
5/5
تعمیرگاه لیفتراک

تعمیرگاه لیفتراک ،  شرکت های تولید کننده لیفتراک و همچنین تامین کنندگان و واردکنندگان تجهیزات انبارداری، انواع لیفتراک برقی، دیزلی، دو گانه سوز و لیفتراک دیزلی را عرضه می کنند. بنابراین این شرکت ها خدمات خود را گسترده تر کرده و در زمینه تعمیرات لیفتراک، خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهند. این شرکت‌ ها تعمیرگاه های تخصصی را برای لیفتراک در نظر می گیرند و با جذب کادر مجرب و فنی در زمینه تعمیرات انواع لیفتراک برقی، دیزلی، دو گانه سوز و گازی خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می دهند.

در تعمیرگاه های مرکزی لیفتراک با استفاده از امکانات مجهز فنی و تخصصی و همچنین با کمک نیروهای فنی متخصص، خدمات مختلفی برای تعمیر لیفتراک در کلیه انبار ها و کارخانجات و صنایع کشور ارائه می شود و از این طریق موجب رضایتمندی مشتریان در زمینه تعمیرات و بازسازی کامل انواع لیفتراک می شوند.

واحدهای تعمیراتی در تعمیرگاه لیفتراک

در این تعمیرگاه ها از تجهیزات و امکانات مختلفی برای تعمیر لیفتراک استفاده می شود. این مراکز دارای واحدهای مختلفی برای تعمیر لیفتراک هستند.

_ در واحد مکانیک موتورهای دیزل با کمک ابزار پیشرفته و مجهز تست موتور انجام می‌ شود. همچنین از فورمن های دوره دیده برای تعمیر موتور لیفتراک کمک گرفته می شود.

_ این فورمن های متخصص دوره دیده زیر نظر اساتید کشور کره جنوبی و ایتالیا هستند.

_ یکی دیگر از واحدهای تعمیر لیفتراک واحد برق و سیم کشی لیفتراک های احتراقی می باشد که این قسمت به کلیه ابزارآلات تخصصی تست دینام، استارت، روشنایی رله ها و مگنت ها مجهز بوده و تعمیر لیفتراک در این قسمت با کمک نیروهای مجرب و متخصص صورت می گیرد‌.

تعمیرگاه تخصصی لیفتراک

در واحد الکترونیک لیفتراک های برقی، از تجهیزات کاملی برای تعمیر لیفتراک استفاده می شود. در برخی از تعمیرگاه های لیفتراک در این واحد از مهندسین دوره دیده الکترونیک در کشور ژاپن برای تعمیر لیفتراک استفاده می شود. این واحد به عنوان آزمایشگاه الکترونیک لیفتراک مجهز بوده که در آن کلیه ابزارآلات دقیق تست الکترونیک وجود دارد و این ابزار آلات دارای قابلیت های زیادی از جمله تست و عیب یابی برد های بسیار پیشرفته، اس ام دی دولایه و بالاتر، طراحی بردهای پیشرفته کنترل لیفتراک های برقی با استفاده از انواع میکروکنترلر و زبان های برنامه نویسی پیشرفته هستند.

همچنین در این قسمت تغییر سیستم یا رتروفیت کلیه لیفتراک های برقی قدیمی یا جدید که امکان راه اندازی ندارند، با بردهای جایگزین و در کمترین زمان ممکن با گارانتی معتبر انجام می شود. تعمیرات شارژرها ی لیفتراک های برقی و تعمیرات سیستم های اینورتر لیفتراک های برقی با سیستم جریان متناوب AC نیز در این قسمت صورت می گیرد. از دیگر خدمات قابل ارائه در این واحد کم یا اضافه نمودن وزنه لیفتراک، تبدیل انواع دکل از نوع ساده به کانتینر رو و بلعکس و و همچنین ترمیم و بازسازی کامل اکسل لیفتراک و کوتاه یا بلند نمودن شاخک و دکل لیفتراک را می توان نام برد.

_ در واحد هیدرولیک تعمیرگاه لیفتراک ابزار دقیق و کیفی پی ام برای تست کلیه فشار بار شیرهای هیدرولیک بالابر و همچنین کنترل ولو ها و چک ولوها لیفتراک وجود دارد. از دیگر ابزار آلاتی که در این واحد برای تعمیر لیفتراک استفاده می شود می توان به ریلیفت ولو ها و اتچمنت ها و شیرهای تناسبی پراپرشنال و انواع پمپ های هیدرولیک اشاره کرد.

واحد رنگ و نقاشی تعمیرگاه لیفتراک، یکی دیگر از بخش هایی است که در آن تعمیرات تخصصی لیفتراک مطابق با رنگ فابریک و اولیه دستگاه با کمک نیروهای مجرب و حرفه ای انجام می شود و نقاشی لیفتراک با توجه به درخواست مشتریان انجام شده و به آنها تحویل داده می شود.

عیب یابی در تعمیرگاه لیفتراک

دلایل مختلفی وجود دارند که موجب بروز مشکل در عملکرد لیفتراک می‌ شوند. در تعمیرگاه لیفتراک خدمات مختلفی برای تعمیر لیفتراک انجام می‌ شود. از جمله این خدمات می توان به عیب یابی فرمان لیفتراک اشاره کرد. سطح پایین انتقال سیال به فرمان موجب می شود که در این قسمت دچار مشکل شود و فرمان نمی تواند سریع تغییر جهت دهد. در تعمیرگاه تخصصی لیفتراک، سطح مورد نظر بررسی شده و به بالا برده می شود. از دیگر مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد، می توان به چرخ دنده های فرسوده اشاره کرد که در این مراکز خدمات حرفه ای برای تعمیر و بازسازی چرخ دنده ها انجام می شود.

در تعمیرگاه لیفتراک واحدهای مختلفی وجود دارند که در این بخش ها عیب یابی، سرویس و تعمیر تخصصی لیفتراک انجام می شود.

واحید تعمیرات لیفتراک

واحد عیب یابی لیفتراک

در واحد عیب یابی لیفتراک، خدمات مختلفی از جمله عیب یابی، سرویس و تعمیرات تخصصی لیفتراک صورت می گیرد تا جلوی بروز مشکلات بعدی برای لیفتراک گرفته شود. واحد عیب یابی لیفتراک مجهز به تجهیزات پیشرفته و نرم افزارهای عیب یابی است که در آن در کمترین زمان ممکن، خدمات تعمیر و نگهداری و سرویس لیفتراک انجام می شود.

واحد سرویس لیفتراک

تکنسین های فنی که در واحد سرویس لیفتراک هستند، خدمات مربوط به سرویس سیار و نگهداری لیفتراک را انجام داده و پس از اینکه مشکلات لیفتراک شناسایی شدند، آن را به واحد تعمیرات تخصصی برده و در این واحد کارشناسان فنی، خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک را انجام می دهند.

واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک

در واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک خدماتی که برای تعمیر دستگاه به کار برده می شود، شامل تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک، تعمیرات کاربراتور لیفتراک، تعمیرات استارت لیفتراک، تعمیرات گیربکس لیفتراک، تعمیرات ترمز لیفتراک، تعمیرات موتور لیفتراک، تعمیرات توربین لیفتراک، تعمیر رادیاتور، تعمیرات اکسل لیفتراک و … هستند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط

پاسخگوی شما هستیم 9 الی 21